Úterý 26. května 2020svátek má Filip 16 °C dešťové přeháňky Předplatné LN
Lidovky.cz > Byznys > Firmy a trhy

Slevomat nabídne lístky do divadla na poslední chvíli

Divadlo- ilustrační | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Divadlo- ilustrační | foto: Shutterstock

PRAHA Nový ředitel slevového portálu Slevomat Peter Irikovský neskrývá své ambice. V příštím roce by chtěl obrat serveru zvýšit o 50 procent. Obrat skupiny Slevomat Group ve všech zemích, kde působí, by podle něj měl v roce 2013 přesáhnout tři a půl miliardy korun.

"Mým cílem je během dvou let dostat Slevomat mezi tři největší e-commerce firmy v Česku. Hlavně chci pokračovat v budování inovativní, rychle rostoucí a profitabilní firmy, kde pracují jen ti nejlepší," uvedl Irikovský.

Připravuje také rozšíření sortimentu zboží, které Slevomat nabízí. "To chceme dodávat zákazníkům do dvou až čtyř dnů od objednání. Pracujeme také na zvyšování relevance zobrazovaných slev, což má na starosti Tomáš Čupr," dodal Irikovský.

ČTĚTE TAKÉ:

Novinkou je také last minute nabídka lístků do divadel, která nám pomůže zvýšit frekvenci návštěv zákazníků. Obrat celého trhu slevových serverů by měl v letošním roce podle odborníků přesáhnout rekordní tři miliardy korun.

"Myslím si, že dlouhodobě na trhu zůstane maximálně pět až deset serverů. Letos jich skončí, nebo již skončilo více než sto. Příští rok to bude minimálně dalších padesát. Trh se začíná výrazně orientovat na kvalitu, tedy partnery poskytující služby na vysoké úrovni a nabídky, které jsou reálně výhodné. To je důvod, proč malé servery ztrácí zákazníky," dodal Irikovský.

ČTĚTE TAKÉ:

Nabídka služeb by na Slevomatu měla v příštím roce růst tempem deset až 20 procent. V segmentu zboží jsou podle Irikovského očekávaní výrazně vyšší.

,
Premium

Bubeník z Mandrage: Víťa sebral odvahu, kterou nikdo z nás nenašel a rozsekl to

Matyáš Vorda | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Na bicí hraje od svých devíti let. V deseti s kamarádem Víťou Starým založil kapelu Mandrage, která se za devatenáct...

Premium

Android Auto a CarPlay v každém autě. Poradíme vám, jak na to

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Chcete používat oblíbenou navigační aplikaci na displeji v autě místo telefonu? Přečtěte si, jak to udělat a neutratit...

Premium

Leoš Mareš: Není to jen o talentu, ale o schopnosti si peníze udržet

Leoš Mareš by mohl získat titul syn roku. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Krach, zhroucení, deprese, obavy o budoucnost a pátrání po smyslu vlastní existence. To jsou emoce, které v těchto...