12. června 2019 11:40 Lidovky.cz > Byznys > Firmy a trhy

Mapy.cz začaly nabízet ubytování na celém světě, propojily se s hotelovým webem Booking.com

Nabídka ubytování na Booking.com ve spolupráci s Mapy.cz | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Nabídka ubytování na Booking.com ve spolupráci s Mapy.cz | foto: Reprofoto Booking

PRAHA Česká mapová služba Mapy.cz se propojila s globálním webem poskytujícím ubytování Booking.com. Nově tak lidé přímo v aplikaci najdou až 1,6 milionu objektů, jako jsou hotely, apartmány či penziony, včetně jejich fotografií a recenzí. Oznámil to dnes Seznam.cz, kterému Mapy.cz patří.

Díky novince mohou uživatelé najít ubytování kdekoliv na celém světě, a to jak na počítači, tak i v mobilních zařízeních skrze aplikaci Mapy.cz pro operační systémy Android a iOS. 

Samotnou rezervaci pak lidé provedou na webu Booking.com, v aplikaci Mapy.cz si pak stáhnou místo dojezdu v podobě offline mapy a mohou vyrazit na dovolenou.

Služba Mapy.cz svým uživatelům umožňuje vyhledat atraktivní místa v jejich okolí, poskytuje tipy na výlety, ať už pěšky, na kole, nebo autem. Služba doporučuje i nejbližší restaurace, hotely nebo zastávky městské hromadné dopravy. Mapy.cz prostřednictvím počítače nebo mobilního telefonu denně využije 750 tisíc lidí.

ČTK

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na Lidovky.cz