Diskuse k článku: ‚Šmejdi‘ se přesouvají na internet. Předváděcí akce jim komplikuje zákon

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 7
  • Poslední: 3.1.2019 20:46
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Z. Prousek 3.1.2019 20:46

Činnost tzv. Šmejdů není žádný nepoctivý prodej, nebo nekalá obchodní praktika, ale nemilosrdný, zákeřný a nelegální byznys, založený na bezcitném, a brutálním drancování předem vytipovaných obětí, na mafiánských praktikách a na cíleném a systematickém poškozování tuzemských i zahraničních osob a daňových únicích, jehož kolébka je Mělník. Byznys opírající se o předem připravenou marnost ve vymahatelnosti práva, který díky toleranci ze strany státu ve formě organizovaného zločinu destabilizuje ekonomiku, znevažuje podnikání, drancuje společnost a narušuje důvěru slušných občanů ve stát! Šmejdí hyeny poškozují nejen naše stařečky, ale celou naší zemi, a to hospodářsky, morálně i politicky. Oporou šmejdů je nezájem zákonodárců, nezájem politiků, nečinnost policie, fatální selhání státního zastupitelství. Problematika Šmejdů je současně obrovská výzva pro ministry financí, spravedlnosti i vnitra. P. Schillerová, p. Kněžínku, p. Hamáčku - prosím využijte svých širokých oprávnění a konejte.

J. Škodák 3.1.2019 8:45

Kam se jen podíváme je to samý šmejd a mnozí zdejší diskutující na internetu to jen potvrzují. Inu Czech made, Čech šmejd!

K. Brabenec 3.1.2019 5:51

Prej Šmejdi! Je nutné si uvědomit, že tyto prej nevýhodné obchodní podmínky mají dvě strany: toho, co nabízí a toho, co kupuje. Ten, co kupuje, není nesvéprávný. Ten, co nabízí, dělá jenom to, co kupující chtějí: dává to "lacino". Hamižnost "podvedených" je hnacím motorem tohoto jevu a bylo by s podivem, kdyby na tuto hamižnost mnozí lumpové neskočili a neživili se na ní.

Ke snížení tohoto jevu je nutné přistoupit k ještě jedné věci: spráskat bičem ty "podvedené" a nedělat z nich oběti. Samozřejmě podvodníkům tím bičem třikrát tolik.

J. Škodák 3.1.2019 9:17

Ano, zpráskat všechny ty voliče, co volili lháře a hamižné podvodníky, kteří nachytají ty české voliče na jejich omezenost. Škody těchto šmejdů jsou na rozdíl od těch nabízejících zboží obrovské, protože to nejsou jen miliardy, ale pokřivený charakter národa, který kumuluje škody nemateriální povahy!

K. Brabenec 3.1.2019 18:56

To jsou ti samí lidi, bohužel.

K. Jež 2.1.2019 12:12

A do vlády.

J. Novák 3.1.2019 4:35

Nevšiml jsem si, že by některý z ministrů vystupoval pod pseudonymem Jež...

Najdete na Lidovky.cz