21. června 2011 16:42 Lidovky.cz > Byznys > Firmy a trhy

Správce Sazky Cupku srazilo auto. Řídil ho Rus

Insolvenční správce loterijní společnosti Sazka Josef Cupka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Insolvenční správce loterijní společnosti Sazka Josef Cupka | foto: ČTK

PRAHA Insolvenčního správce loterijní společnosti Sazka Josefa Cupku srazilo na pražském Karlově náměstí auto. V momentě, kdy vozidlo do Cupky narazilo, přecházel po přechodě pro chodce.

Přestože nehoda vypadala hrozivě, Cupka vyvázl bez zranění a může dál pokračovat ve funkci insolvenčního správce, sdělila jeho mluvčí Lenka Tichá.

Incident se odehrál dopoledne na Karlově náměstí. Stříbrný vůz značky Škoda vláčel insolvenčního správce několik metrů a teprve poté zastavil. Automobil řídil ruský státní příslušník.

Cupka původně ani nechtěl vyhledat lékařskou pomoc. "Nyní cítí určité bolesti, tak nejspíše k lékaři půjde," uvedla Tichá.

"Událost se jeví velmi nestandardně také v kontextu s tím, že tým insolvenčního správce má signály, že se připravuje na insolvenčního správce jako současného šéfa Sazky diskreditační kampaň, která by se mohla v médiích objevit už příští týden, " podotnkula Tichá.

Vše o kauze Sazka

Cupka byl jmenován předběžným insolvenčním správcem Sazky 21. února, později byl jmenováni insolvenčním správcem, kterým je dosud. Sazka se do insolvence a následně do konkurzu dostala kvůli problémům se splácením výstavby pražské haly O2 arena. Jejími akcionáři jsou občanská sdružení působící v tělovýchově a sportu.

Lidovky.cz, ČTK

Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?
Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?

Jsem mámou jedné úžasné holčičky, která si žije ve svém batolecím světě a nic ji netrápí. To však bohužel nemohu úplně říct o sobě, tak jsem se rozhodla se ze svých obav a pochyb aspoň vypsat.