13. července 2014 12:00 Lidovky.cz > Byznys > Firmy a trhy

Jak se dostat modelkám pod kalhotky? Darujte spodní prádlo partnerce

Marisa Lingerie prodává spodní prádlo za striptýz. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Marisa Lingerie prodává spodní prádlo za striptýz. | foto: Zdroj: Vimeo.com

Jak udělat pro muže z nákupu spodního prádla pro partnerku zábavu? Stačí nabídnout nahotu. Módní firma Marisa Lingerie, která prodává spodní prádlo, inzerovala v pánských časopisech a nechala zakázníky, aby vysvlékli modelky.

Čím obdarovat ženu? 51 % mužů vsází na květinu, 22 % na šaty, 17 %...

Čím obdarovat ženu? 51 % mužů vsází na květinu, 22 % na šaty, 17 %...

Brazilská firma Marisa Lingerie vyrábějící spodní prádlo zjistila, že muži jsou v obdarování svých partnerek poměrně konzervativní. Více jak polovina z nich nosí domů květiny, ale jen dvě procenta dají ženě jako dárek kalhotky či podprsenku. Právě proto přišli lidé z Marisa Lingerie s kampaní, která má chování zákazníků změnit.

Zaplatili si inzerci v tabletových verzí brazilské mutace magazínu Playboy a VIP magazínu. Jejich modelky oblečené do spodního prádla sice působily mezi ostatními nahotinkami pro muže méně zajímavě. Existovala ale možnost, jak se kráskám v magazínu „dostat pod kalhotky“. Spodní prádlo je totiž možné koupit a hned po zaplacení oděv z modelky zmizí.

MARISA STRIP COMMERCE - CANNES 2014 from A Voz do Brasil on Vimeo.

Spodní prádlo si během kampaně koupilo osm tisíc lidí a nápad zaujal i na prestižním udělování cen v oboru reklamy v Cannes. V kategorii „Chytrá řešení pro mobilní zařízení“ získala třetí místo.

jzlJakub Zelenka

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!