15. listopadu 2014 12:03 Lidovky.cz > Byznys > Firmy a trhy

Tisící milionář Sazky: „Bylo to štěstí v neštěstí“

Tisícím milionářem Sportky se stal dvaatřicetiletý Roman z Berounska, který si... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Tisícím milionářem Sportky se stal dvaatřicetiletý Roman z Berounska, který si... | foto: Archiv loterie Sportka

Dvaatřicetiletý Roman z Berounska si minulou neděli vsadil náhodný tip při prvním tahu Sportky. Na následující den, pondělí odpoledne, kdy si výsledky zkontroloval, jen tak nezapomene. Jinak příležitostní sázkař vyhrál 1,8 milionů korun. Stal se zároveň jubilejním tisícím milionářem tuzemské loterie.

„Bylo to štěstí v neštěstí. Pohádal jsem se zrovna s manželkou a tak jsem si říkal, že si aspoň vsadím. A ono to vyšlo,“ říká Roman. Výhrou chce splatit všechny dluhy – hypotéku a koupi malého auta. „Je to úleva, štěstí a pocit klidu v životě. Můžeme začít od začátku a ještě se základním kapitálem,“ říká sázkař. Část získaných peněz hodlá také naspořit do rezervy.

ČTĚTE TAKÉ:

Jubilejní výherce sází příležitostně třikrát za měsíc buď v trafice, nebo na čerpací stanici. „Když jsem zjistil, že jsem vyhrál skoro 2 miliony, byl to šílený pocit. Infarktová situace, tlak, třes. Kolegyně v práci mi chtěla volat sanitku, protože netušila, co se se mnou děje,“ řekl.

Roman V. se stal tisícím šťastlivcem, kterým Sazka vyplatila přes milion korun. Získal přesně 1. 811 925 korun. První milionová výhra ve výši 2 094 423 korun padla ve Sportce v roce 1991, kdy bylo zrušeno omezení hlavní výhry. Všem milionářům bylo od té doby vyplaceno přes 14 miliard. „A víte, co je skvělé? Že člověk třeba nemusí přemýšlet nad tím, jestli si při nemoci může dovolit vzít neschopenku,“ dodává novopečený milionář.

rozMichaela Rozšafná

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!