Diskuse k článku: Tuny polského kebabu musely opustit Česko. Chyběl původ i datum zmrazení

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 11
  • Poslední: 9.6.2016 4:22
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
A. Reček 8.6.2016 22:18

Já jednou čtvrtletně si zajedu na celý jeden den do nedalekého polského Cieszyna na nákup a posedím tam s místními i v hospůdkách a pokecáme u jejich pivka spolu. Dosud jsem s poživatinami žáden problém neměl.

O. Kavan 8.6.2016 17:23

Nedávno jsem byl v Kauflandu v Písku. Prohlédl jsem vajíčka v nabídce a na obalu bylo CZ. Otevřel jsem obal a na vajíčkách bylo PL. CZ byl distributor. Vykřikl jsem FUJ, jsou z Polska, a lidé se sbíhali a vraceli vajíčka s různými nadávkami. Máme a máte toto zapotřebí? Chcete salmonelu a jiné za levnou cenu? Já už to vyřešil. Nekoupím žádnou věc z Polska. Ale ostatní ať si vyberou. Je to jejich rozhodnutí.

Z. Kolano 8.6.2016 20:35

Z clanku je k videni, ze za vsechno muzou Cesi a ne Polaci, za te vajicka v ceskych obalkach, o kterych pisete, tez. Pocitajte "Potraviny na pranyry" - vyrobky hlavne z Ceske republiky - FUJ.

Ta antipolska propaganda v RomioCechach uz je zalostna.

O. Kavan 8.6.2016 22:08

To není propaganda. To je skutečnost že se Poláci nechají svést k prodeji svinstva jen kvůli zisku. A nezlobte se na mně, když prodávají sůl na solení silnic za potravinářskou sůl, tak to už je úmyslné ohrožování zdraví a životů lidí. A je jedno jestli Čechů nebo jiných. Že si to Češi kupují je samozřejmě svinstvo těch Čechů co to kupují. Ale prasárny Poláků, kteří třeba po převratu jezdili do bývalé NDR a vozili tam v kufrech uzeniny jsou vyhlášené. Poláci prostě za peníze udělají sebevětší špatnost. Ale abych vás uklidnil, nakupuji ve Frankfurtu am Main v ruském obchodě, kde prodávají i polské zboží. A několik druhů Krakaueru co tam mají je skvělých. Přímo skvělých. Takže nechci shazovat Poláky, oni umí, ale bohužel je mnoho Poláků co kazí pověst svému státu. A já jsem přesvědčen že to je většina. Škoda, protože tam žili i žijí skvělí lidé.

Z. Kolano 8.6.2016 22:49

Te nebyla silnicni sul, ale technicka ( neskodi zdravii ). Mne tez se nelibi, ze byla prodavana technicka jako jidelna.

Lituji, ze napisalem tamten prispevek, ponevadz to i tak nic nezmeni . Nekupujte ( Cesi ) polskych potravin , bude klid.

O. Kavan 9.6.2016 4:22

Máte pravdu, nemusí se nakupovat. Ale ten Krakauer je skvělý.

A. Novák 8.6.2016 16:17

"Zboží bylo označeno jako halal a při jeho výrobě musela tedy být dodržována pravidla islámu. U více než 4,6 tun však nebyla společnost schopna doložit jeho původ a nebylo tak ani možné ověřit, zda výrobce má opravdu potřebnou certifikaci. Veterináři v rámci došetřování ještě zjišťují, kdo kebeb vyrobil a zda závod podmínky halal splňuje..." (idnes)

J. Savova 8.6.2016 15:43

obehraná písnička - stále stejné: Polsko, Polsko, Polsko.....

V. Dlouhý 8.6.2016 16:21

polsko zásobuje náročný německý trh potravinami ve velé míře,když si český manažer v polsku koupí to nejlevnější a u nás to vydává jako kvalitu tak za to nemůže polsko ale zákazníci co to kupují

J. Savova 8.6.2016 16:39

slušný výrobce by pak ale měl takovou zakázku odmítnout; pokud to neudělá, je to stejný šmejd jako zboží, které prodává;

O. Kavan 8.6.2016 17:28

Polsko za to může protože to vyrábí. Vyrábí sajrajt který je schopen otrávit lidi. A samozřejmě za to může i český nákupčí který ví že kupuje sajrajt. A jestliže sem Polsko vyveze sůl určenou pro silnice jako potravinářskou sůl, tak si o těch Polácích už nemůže nikdo myslet nic dobrého.