31. července 2018 10:12 Lidovky.cz > Byznys > Firmy a trhy

Vratislav Kulhánek se stal členem dozorčí rady v Aures Holdings, nástupci AAA Auto

Vratislav Kulhánek je novým členem dozorčí rady společnosti Aures Holdings. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Vratislav Kulhánek je novým členem dozorčí rady společnosti Aures Holdings. | foto:  Michal Sváček, MAFRA

PRAHA Dozorčí rada společnosti Aures Holdings, která je nástupcem AAA Auto získala do svých řad novou osobnost. Jejím členem se stal Vratislav Kulhánek, který má za sebou působení na předsednických pozicích ve firmě Škoda Auto, funkci prezidenta Sdružení automobilového průmyslu ČR a viceprezidenta Svazu průmyslu a dopravy ČR.

Vratislav Kulhánek již ve společnosti AAA Auto působil jako předseda správní rady. Se společnostmi Aures Holdings a AAA Auto je také spjat s předsednictvímv Dětské dopravní nadaci. Ta se zaměřuje na děti, které kvůli dopravní nehodě přišly o rodiče. Do většího povědomí veřejnosti se zapsal také díky své kandidatuře na prezidenta České republiky.

Lidovky.cz

Nejlepší dětské knihy podle věku: Testujeme na vlastních dětech
Nejlepší dětské knihy podle věku: Testujeme na vlastních dětech

Dětských knih je na trhu velké množství, a tak je někdy složité najít tu pravou, která bude děti opravdu bavit. My jsme vyzkoušeli osm knížek. Podívejte se, jak v testu našich „redakčních“ potomků obstály, a nechte se inspirovat.