17. ledna 2013 15:10 Lidovky.cz > Byznys > Firmy a trhy

Záběry faceliftu Superbu. Jak vypadají škodovky s novým logem?

Nové logo automobilky Škoda. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Nové logo automobilky Škoda. | foto: Reprofoto

MLADÁ BOLESLAV Amatérské záběry zachytily testování nové verze Škody Superb. Vedle faceliftu manažerského modelu chystá mladoboleslavská automobilka pro rok 2013 ještě dalších šest novinek.

Škoda nedávno oznámila, že na Fabie a Roomstery umístí nové logo. Na nově zveřejněných oficiálních fotografiích jsou zřejmé také další změny, jako například jiný tvar volantu, nebo nápisy na kapotě v modernějším písmu.

Současně s tím ale probíhá také testování faceliftové verze Škody Superb. Záběry z dálnice R10 a R11 zveřejnil server iDNES.cz, kterému je zaslal čtenář Jan Havránek.

Design Superbu se „nabrousí“ do ostřejších hran, které už Škoda představila s novou Octavií III. Od ní také Superb převezme mlhovky a umístění značky přímo na masku kapoty. U zadní registrační značky se objeví také šikmé prolisy.

Okřídlený šíp v novém

Fabia a Roomster se dočkají nového loga až nyní, ačkoliv automobilka ho zavádí už od roku 2011. Kromě tradičního okřídleného šípu bude nově na těchto autech použitý jiný typ písma a modely budou mít na zádi poprvé nápis Škoda. Prvním modelem, který měl nové logo, byl malý vůz Citigo, stejné značky mají i modely Rapid.

Vedle jména modelu je novým písmem vyvedena i informace o typu motoru.
Vedle jména modelu je novým písmem vyvedena i informace o typu motoru.

Vedle jména modelu je novým písmem vyvedena i informace o typu motoru.

Nové logo značky je umístěno na několika místech na voze i v interiéru, například na kapotě, zádi, krytech středu kol z lehké slitiny, volantu, krytu motoru a klíčích k vozu. Kromě nového nápisu Škoda bude na zádi auta nový typ písma použitý i u popisu typu motorů.

mevMartin Nevyhoštěný

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!