Pátek 27. května 2022, svátek má Valdemar
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

HROMY A BLESKY: Bartošová bojovala s povodní

Média

  13:12
Nelehký úkol čekal v neděli na nej… pár českého showbyznysu. Zkrachovalá zpěvačka Iveta Bartošová a její ještě zoufalejší manžel a rádobyproducent Jiří Pomeje museli v každodenním boji o přední stránky bulvárních novin bojovat s dosud nejtvrdším konkurentem - ničivou povodní na Liberecku. A proto museli sáhnout k pořadným peckám.

Iveta Bartošová a Jiří Pomeje foto: ČTK

Pomeje zaujal v Blesku. Snad i proto, že svůj srdceryvný výplod emocí nazval "Poslední dopis mé ženě." Pokud je to opravdu závazný slib, měla to otisknout všechna média.

Jirka je totiž velkej frajer. Když si před dvěma lety Ivetku bral, šel prý do toho se srdcem na dlani, chtěl ji chránit před celým světem a chtěl ji dát pocit, že je princezna, jejíž kostým jí vždycky tak slušel. Jenže má to háček. Ivetu prý ovládá démon, kterého má uvnitř a který ji ponouká, aby neustále bořila vše, co se druzí snaží postavit. Tak hezky to Pomeje napsal.

Jenom je mi líto Artura. Vlastní otec o něm tvrdí, že je k ničemu, máma má v sobě nějaký stvoření a navíc odkopne Jirku, jedinýho kamaráda, kterej mu zůstal. Přesto pro něj ale bude pondělí hezkým dnem, teda, když si koupí Aha!

Máma byla v pátek na drogových testech a je čistá! Tuhle šťastnou událost zjistil investigativní tým deníku Aha! a zaslouženě jí věnoval titulní stránku. Zpěvačka se sice samozřejmě pokoušela všechno ukrýt, ale tihle kluci šikovní ji vypátrali a dokonce sehnali lejstro, které verdikt potvrzuje.

A proč vlastně šla na testy? Bála se, že ji Pomeje očerní v médiích. Když se totiž loučili, přišla mu taková roztěkaná… Zrychlené reakce ale měly úplně jiný důvod. "Mou jedinou povzbuzující látkou je však současná práce. Doslova ze mě tryskají nápady, probudila se ve mně taková energie, že všechno musí ven," řekla Aha! Bartošová. Teď jen musíme doufat, že gejzír emocí nebude při koncertech podobně ničivý jako povodně, které se vešly jen do poutáku.

A co se píše jinak? Díky dešťům konečně začaly růst pravé hřiby. Tato zpráva udělá všem vytopeným jistě velkou radost.

V předdůchodu si odpočinu a pak se uvidí. Možnost, o které se moc neví

Premium Má do penze pět let a je v předdůchodu na tři roky. Na víc totiž nemá naspořeno. Že to nejde? Ale ano. Legislativa to...

Mami, ty se uzdravíš! Jana Vránová o synově cestě do NHL i boji s rakovinou

Premium Před sedmi lety si prožila peklo. Bojovala s rakovinou lymfatických uzlin a nevěděla, jak to synovi, hrajícímu tehdy...

Půst, občas večeře, čtyři kávy denně. Jak jíst podle výživového poradce Havlíčka

Premium Strava ovlivňuje nejen naši váhu či kondici, ale i náladu a zdravotní stav. Ostatně až dvě třetiny všech nemocí mají...

Českých písniček pro děti je málo! Pusťte jim tuhle o rybičkách
Českých písniček pro děti je málo! Pusťte jim tuhle o rybičkách

Také jste radši, když si děti oblíbí hezkou českou písničku místo nějaké v angličtině? Pak se vám rozhodně bude líbit tahle rybičková písnička od...

Mohlo by vás zajímat