Úterý 18. ledna 2022, svátek má Vladislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

HROMY A BLESKY: Prodá Iveta Bartošová své panenství?

Ekonomika

  10:45
Proti velké vodě se Iveta Bartošová rozhodla bojovat novým přelivem. "S ním (Pomejí) jsem se cítila přidušená. I proto mám teď nový účes. Vlasy totiž dělají hodně. Jsem to konečně zase já. Trochu romantička, trochu rebelka, ale hlavně pořád stejná Iveta," vysvětlila Bartošová jednomu z tuzemských bulvárních deníků s tím, že má na prodloužených vlasech "speciální barvu, kterou nemá nikdo jiný na světě". Aha! Blesk to glosoval titulkem: Dělá si na hlavě komedie.

Iveta Bartošová foto: Pavel Gwužď, NextFoto

Společenské deníky byly včera vůbec ve složité situaci. Přece jen, s těmi povodněmi to až taková sranda není. Zatímco Blesk věnoval katastrofě hned sedm stránek, Aha! pouze dvě a půl, navíc na titulní stránce neodolal oznámení o tom, že se Iveta kdesi šmajchlovala s nějakým jednadvacetiletým zajícem.


"Nic za tím nehledejte. Petr je můj tanečník, a když se nám při práci něco povede, objímám se s každým ze svého týmu. Ale je to úžasný človíček," komentovala věc Bartošová. Už z jejího prohlášení je přitom patrné, že lže. Pokud by se s lidmi ze svého týmu objímala, jen když se jim něco povede, museli by po vydání šlágru Heja, heja chodit minimálně metr od sebe.

Ještě, že bulvár Ivetu má. Bez ní by totiž - soudě dle dnešních vydání - díru do světa neudělal. Jakási misska Válková prý sbírá "sílu v posteli", Ivana Gottová nakupuje a s dcerou Charlotte Ellou údajně dokonce jezdí metrem ("Charlottce se to líbilo a ušetřily jsme navíc hodně času"), muži, který v domě Agáty Hanychové pobodal expřítelkyni, hrozí osmnáct let. (Na fotkách Agáta ukázkově špulí rty, měla by na to mít trademark.) A jakási Maďarka "prodala panenství za šest milionů" nějakému Britovi. Škoda, že tuhle možnost už Iveta Bartošová nemá. Ačkoliv by ani nepřekvapilo, kdyby tvrdila, že ano, a myslela to smrtelně vážně.

Na závěr namísto populárních zvířátek fotbalisté pražské Sparty, kteří si zaslouženě užívají nedělní sladký triumf, když čtyřmi brankami totálně znemožnili protivníky z Baníku Ostrava. Sporťáci z Blesku popsali "tři důvody sparťanského probuzení". Na prvním místě uvedli "burcování Blesku" s dovětkem, že "když si na Spartě přečetli deník Blesk, možná si sami uvědomili, že jejich hra stojí za starou belu a zdravě je to vyhecovalo". Sakra, takže oni sparťanští fotbalisté umí číst? A bleskoví sporťáci psát? A už mají chlapa?

Autor:

Velký test samotestů na covid: lépe fungují výtěrové, některé neodhalí nic

Premium Ještě před dvěma lety znamenaly dvě čárky na testu, že se budou chystat křtiny, delta byly americké aerolinky, gama...

Nečekaný příbuzenský vztah. Vévodkyně Kate a Meghan pojí krev Přemyslovců

Premium Učebnice mluví jasně. Přemyslovci vymřeli po meči v roce 1306, kdy byl mladičký král Václav III. zákeřně zavražděn...

Češi investují do kryptoměn ve velkém. Stát řeší, jak je přinutit přiznat zisky

Premium Ještě nedávno byly virtuální měny jako bitcoin investicí především pro lidi, kteří chtěli experimentovat a nebáli se...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!