Úterý 5. prosince 2023, svátek má Jitka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Ekonomika

iDNES Premium rozšiřuje sportovní nabídku. Více čtení, soutěží, levnější O2 TV

iDNES Premium Sport foto: iDNES Premium

Praha - iDNES Premium představuje novinku. Den před startem fotbalového Eura se otevírá prémiová sportovní sekce, která přináší všem stávajícím čtenářům větší množství exkluzivních článků, nové soutěže o atraktivní ceny a jako bonus pro nové předplatitele nabízí zvýhodněný přístup ke sportovním televizním kanálům O2 TV.
  5:00

Novinka přichází na startu výjimečného sportovního léta, které bude plné velkých sportovních událostí. Právě začíná fotbalové Euro 2021, na něj naváže tenisový Wimbledon, cyklistická Tour de France a vrcholem budou letní olympijské hry v Tokiu.

K tomu všemu se na iDNES Premium Sport chystají exkluzivní reportáže přímo z místa dění. Pohledy do zákulisí velkých akcí, autentické dojmy z atmosféry, bezprostřední reakce českých i zahraničních sportovců či rozhovory s osobnostmi. To je obsah, na kterém bude nová prémiová sekce stavět.

Vedle pohledu zkušených novinářů najdou předplatitelé v iDNES Premium Sport také názory samotných sportovců. Dění na hokejovém mistrovství světa pro iDNES Premium komentoval olympijský vítěz z Nagana a trojnásobný světový šampion Robert Reichel. K němu se při Euru, Wimbledonu či Tour de France připojí další sportovní legendy.

Let vrtulníkem nad pelotonem Tour de France

Takto můžete letět nad cyklisty Tour de France i vy!

Pro prémiové čtenáře jsou připravena i další lákadla. Na úvod to je soutěž o atraktivní zájezd na Tour de France se společností Škoda Auto. Výherce se podívá na nejznámější cyklistickou soutěž osobně a navíc prožije několik dní jako skutečná VIP. Čeká ho projížďka s Andy Schleckem, který Tour de France jednou vyhrál a dvakrát skončil na stříbrném místě, dále jízda v doprovodném vozidle nebo let vrtulníkem nad pelotonem.

Sportovní kanály s O2 TV za bezkonkurenční cenu

Sportovní fanoušky potěší také nabídka sportovních televizních kanálů ve spolupráci s O2 TV. Nově uzavřené roční členství v iDNES Premium spolu s televizním balíčkem O2 TV Sport vychází jen na 65 Kč měsíčně, což je bezkonkurenční cena.

O2 TV.

Předplatitelé tak získají nejen všechny výhody iDNES Premium Sport, ale také přístup k zápasům fotbalové Ligy mistrů, Premier League a 1. české fotbalové ligy. Milovníci hokeje ocení celoroční přístup k Extralize ledního hokeje, pro basketbalové fanoušky je tu EuroLeague. Zkrátka nepřijdou ani milovníci amerických lig - fotbalové NFL nebo basketbalové MLB. Pro milovníky bojových sportů jsou v balíčku také zápasy UFC.

Autor: