Úterý 6. června 2023, svátek má Norbert
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Indická stanice Fashion TV nesmí vysílat. Kvůli obnaženým ňadrům

Média

  15:49
DILLÍ - Satelitní program o módě Fashion TV nebude smět v Indii vysílat po devět dní, protože loni v září ukázal odhalená ňadra manekýnek při jedné přehlídce. Oznámilo to dnes indické ministerstvo informací a rozhlasu. Vysílání bude pozastaveno od dnešního večera.
Odhalená ňadra - ilustrační foto.

Odhalená ňadra - ilustrační foto. foto: Shutterstock

V programu vysílaném na podzim televize ukázala ženy s obnaženou hrudí, a to byla "urážka dobrého vkusu a slušnosti" uvedlo ministerstvo. "Záběry byly obscénní, hanobily ženy a pro děti a širokou veřejnost byly nevhodné," dodalo.

Podle deníku The Times of India šlo o reprízu vysílání módní přehlídky britského návrháře Alexandera McQueena, který nedávno zemřel.

Je to již podruhé, co indické ministerstvo pozastavilo vysílání této televize sídlící v Paříži pro Indii, kde panují konzervativní názory a přísná cenzura týkající se nahoty.

V březnu 2007 zakázalo této televizi, která se věnuje módě, kráse a společnosti, vysílat na dva měsíce, protože ve svém programu nazvaném Midnight Hot (Horká půlnoc) přinesla záběry na "spoře oděné a zpola nahé" manekýnky.

Zákaz byl zrušen poté, co se televize omluvila, přiznala svou chybu a slíbila, že se už podobných přestupků proti dobrým mravům nedopustí.

Autor:

BOOM! Získejte vibrační kuličky na posílení pánevního dna
BOOM! Získejte vibrační kuličky na posílení pánevního dna

Potřebujete posílit pánevní dno, ale nemáte čas na aktivní cvičení? Značka BOOM představila Pulzační a vibrační kuličky, které aktivně posilují...