Úterý 29. listopadu 2022, svátek má Zina
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Italská primadona Šeredová je leklá ryba

Média

  10:31
Už je to tak, milovníci bulvárních informací se mohou s nastávajícím podzimem těšit na novou dávku celebrit, které vyprodukují talentové soutěže na komerčních televizích. Za pár týdnů si na ně sice už nikdo nevzpomene a lidé se pokorně vrátí k neuvěřitelnému životu a dílu Ivety Bartošové, ale dnes ještě ne! Dnes je čas na nové hrdiny.

Alena Šeredová fandí italskému týmu. foto: ČTK

Jedním z nich je jakýsi sedmdesátiletý architekt Neumann, jenž tvrdí že je mu třicet (nebo prý tak alespoň vypadá) a obráží jednu televizní soutěž za druhou. Podle Aha! se prý Neumann dokonce zúčastnil i pořadu Den D České televize, kde se snažil přemluvit Tomia Okamuru, aby mu přispěl na rozvoj jeho firmy, která vyrábí elixír mládí. Onen inženýr v žádné ze soutěží neuspěl, ale vrtá mi hlavou, co vlastně dělá špatně. Tvrdit, že je vám o čtyřicet let míň, je přece základním předpokladem pro to, abyste se mohli pohybovat v šoubyznysu. Ale asi je k tomu potřeba ještě něco jiného, kdo ví.

Blesk si všímá jiné "talentem obdařené" ženy. A sice té, která si před zraky porotců dohola oholila hlavu. No řekněte, dokázala by tohle Iveta? Ne, tedy alespoň prozatím ne. A tak je dnes namísto slavice (na stránce se záhlavím prominenti) ona žena s holicím strojkem.

Dominantní celebritou Blesku je však dnes modelka(?) a moderátorka(?) Alena Šeredová, která se nyní představuje v talentové soutěži jako porotkyně. A Blesk jí dává co proto: označuje ji za leklou rybu a italskou primadonu, která se na Čechy dívá spatra. No bodejť ne, když když ona sama je hvězdou italských pořadů. Tedy především těch, kdy se ponejvíce hodnotí hloubka výstřihu.

Na Šeredovou by si ostatně měly posvítit i české úřady, protože tato "výrazným dekoltem obdařená kráska" zradila svou vlast. Nebo je vám snad jedno, že Šeredová už v roce 2006 kvůli svému románku s brankářem Juventusu fandila italskému národnímu týmu? A dokonce k vlastizrádnému fandění přesvědčila i své rodiče?

České krásky zkrátka patří do rukou českých fotbalistů. Ale Šeredová dokonce Buffonovi porodila dva syny. A za koho myslíte, že budou časem hrát? Za Dolní Chabry asi těžko. Ještě stále nevidíte na počínání Šeredové nic vlastizrádného?

Pohleďme raději alespoň na závěr na titulní stranu Aha!. Zde se modelka Erbová přiznává, že už žije s fotbalistou Řepkou (ano, tak je to správně), ale je tu však i celebrita nová. Respektive staronová - Luděk Sobota. Ten teď hraje v novém seriálu a tak je o něj hned zájem. Sobotovi totiž kdosi ukradl aktovku a hned je z toho článek na titulní straně. Tomu se říká sladký život celebrit.

Vyhrajte roztomilou kočičku Žofku z kolekce My Fuzzy Friends od Bambule
Vyhrajte roztomilou kočičku Žofku z kolekce My Fuzzy Friends od Bambule

Roztomilé plyšové zvířátko My Fuzzy Friends Ospalá kočička Žofka čeká, kdo ji v soutěži vyhraje a vezme domů. Co pro to musíte udělat? Stačí se jen...

Mohlo by vás zajímat