Diskuse

Výstavba LNG terminálu Stade začala, pokryje čtvrtinu roční spotřeby plynu Česka

Při ústí Labe do Severního moře v pátek slavnostně začala stavba prvního pevninského LNG terminálu v Německu. Do provozu jej uvede konsorcium Hanseatic Energy Hub v roce 2027. Skupina ČEZ ve Stade zasmluvnila pro Česko dlouhodobou roční kapacitu dvou miliard kubíků plynu.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

KP

No nevim. Jak se zpiva v me oblibene pisnicce: Az tato valka skonci a vsude bude mir ....

No holt Slovensko a Madarsko sazi na mir s Ruskem. Cesko na ruskou porazku.

Uvidime jak to dopadne.

0 0
možnosti

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.