Diskuse
Výstavba LNG terminálu Stade začala, pokryje čtvrtinu roční spotřeby plynu Česka
Při ústí Labe do Severního moře v pátek slavnostně začala stavba prvního pevninského LNG terminálu v Německu. Do provozu jej uvede konsorcium Hanseatic Energy Hub v roce 2027. Skupina ČEZ ve Stade zasmluvnila pro Česko dlouhodobou roční kapacitu dvou miliard kubíků plynu.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
KP
K25a14r93e63l 85P66a63v84l93i13k
28. 6. 2024 14:41
No nevim. Jak se zpiva v me oblibene pisnicce: Az tato valka skonci a vsude bude mir ....
No holt Slovensko a Madarsko sazi na mir s Ruskem. Cesko na ruskou porazku.
Uvidime jak to dopadne.
0
0
možnosti


















