Úterý 25. ledna 2022, svátek má Miloš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Marta Jandová má talent, vypustila 'kůzle' v přímém přenosu

Ekonomika

  10:04
PRAHA - Událostí mezi celebritami bylo v posledních dnech tolik, že bulvární deníky nevěděly, kterou popsat dříve. Na nejzásadnější události víkendu se však Blesk i Aha! shodly, byť onu událost interpretují různě.

Marta Jandová v soutěži Česko Slovensko má talent foto: youtube.com

Zatímco podle titulku Aha! vypustila Marta Jandová "kůzle" (což může znamenat všelicos), Blesk byl méně poetický, nicméně přesný. Podle něj Marta Jandová "ukázala bradavku".

Pravidelným čtenářů informací z VIP společnosti není třeba nijak obsáhle vysvětlovat kdo je Marta Jandová, ani co to znamená vypustit kůzle.

Pouze pro úplné bulvární nováčky naznačím, že kdysi existoval Olympic, co zpíval Želvu. A ten Olympic měl kapelníka a ten dceru… no je to zkrátka zamotané (obzvlášť, když do toho teď přišla ta aféra s kůzletem).

Ale k věci. Co se vlastně stalo? Jandová zpívala v jisté televizní show a už při příchodu na pódium bylo zřejmě, že patrně dlouho neměnila šatník, protož tričko s ramínky jí bylo tak o dvě až tři čísla menší. A do toho jí patrně choreograf poradil, že musí hodně poskakovat.

Když k tomu přičteme ne zrovna nevyvinutou hruď Marty Jandové, je až s podivem, že se diváci-nemravové nedočkali hned celého stáda najednou. I tak si podle Blesku diváci užili a deník hned z Jandové udělal českou Janet Jackson, které se kdysi v USA povedlo cosi podobného a televize pak musela platit 550 000 dolarů jako pokutu.

A ještě alespoň stručně k současné první dámě českého šoubyznysu - k Daře (? ne to zní hloupě), k Darince Rolins(ové). Ta se po rozchodu se svým partnerem uchýlila do Spojených států ke své kamarádce milionářce. A tam uklidňuje svou bolavou duši.

Autor:

ANALÝZA: Tři důvody, proč Rusko vpadne na Ukrajinu. A tři další, proč ne

Premium Copak se asi odehrává v hlavě Vladimira Putina? To je otázka, kterou dnes řeší celý svět. Ruský prezident rozehrál...

Velký test samotestů na covid: lépe fungují výtěrové, některé neodhalí nic

Premium Ještě před dvěma lety znamenaly dvě čárky na testu, že se budou chystat křtiny, delta byly americké aerolinky, gama...

Nevěra dříve či později vztah zničí. A není cesty zpět, říká filmařka Sedláčková

Premium Vede doslova dvojí život ve dvou zemích. Ve Francii pracuje Andrea Sedláčková především jako střihačka filmů, u nás...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!