Diskuse k článku: Aby byla Česká televize báječný etalon

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 33
  • Poslední: 20.7.2009 22:39
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
20.7.2009 22:39

etalon nebo ešalon ?

I když jak znám Janečka tak ten nám předvede již zítra pořady, které se neměly dávat ani včera

20.7.2009 9:20

Nemám rád nejistotu, teď jsem klidný

Nějakou dobu jsem si lámal hlavu, zda přece jen nebudu ztrácet čas čučením na bednu. Už jsem klidný..Nebudu. Janeček je záruka, že nebude na co čučet.

19.7.2009 23:12

zloděj janeček

já když vidím toho nechutného slizouna tak bych ho nakopal že by se tři týdny neposadil.Tento bývalý bolševik dnes modrobolševik lže jako když rudé právo tiskne a už vůbec nechápu za co bere takový neskutečný prachy už je na čase udělat novou revoluci ale ne sametovou.

19.7.2009 20:06

Rozpustit žumpu ČT. K čemu vůbec jsou ?

.

19.7.2009 20:32

Re: Rozpustit žumpu ČT. K čemu vůbec jsou ?

Na tři věci 1/ nanic, za 2/ navíc a za 3/ na .....

19.7.2009 20:34

Re: Rozpustit žumpu ČT. K čemu vůbec jsou ?

Na tři věci: 1. nanic, 2. navíc a za3/ na h....

19.7.2009 19:12

řeknu vam jak to v čt chodí .pokračovaní

báli se o své nadstandartní vymoženosti ,bobo chtěla přijít s jiným formatem televize a slavní televizáci vzali spacaky a nabouravali se s panem Komersem do vysílaní.Myslíte že je todle nekde normalní????? V každe jiné firme by dostali hned padaka ano paní Bobo jim výpovědi davala a oni se jen smali protože vedeli že mají zastaní Žádna jina firma by se snima neparala odkdy zamestnanec diktuje kdo bude stat v čele firmy .Neříkam že bobo že spása pro tohodle bumbrdlíčka jmenem česká televize ale myslím že je dost rázná na to aby změny udelala a dostala čt do jineho formatu myslím že mela pravdu když ted pred radou řekla že by zrusila kanal čt4 sport naco mam platit kanál na který nekoukam od toho si zapnu eurosport,sport jedna ,nova sport atd atd. chtěla z čt4 udelat vzdelavací kanal ano toto je služba kterou by veřejnoprávné medium mělo delat vzdelavat. a co dela čt krmí nás stupidníma soutěžema jako je az kvíz a podobnejma haluzema.ale abych jen nenadaval jediné co se čt povedlo je čt24 tento kanal sleduji a myslím že v něm pracují i velice schopní televizáci ale ostatní 3 programy zrušit nebo předelat

19.7.2009 19:11

řeknu vam jak to v čt chodí

Seznámím vás s chodem v ČT čt to je taková rodina která si říká televizáci .Jsou to lidé která česká tv kojí ze svého mateřského prsu už dlouhá léta a tyto sající televizáci jsou velice hrdí na to že v tomto molochu pracují jejich odbory jsou jedny z nejtvrdších v čechách a televizáci jsou na ne patřičně hrďí a vědí že kdyby jim nekdo sáhl na jejich práva a vymoženosti které mají tak se o ně matička čt postará jen pro zajímavost: čt posílá své zaměstnance na rekreace v čechách na kterou dostavaji samozřejmě dotaci, mají velkopanský systém bonusu a jiných možností k přilepšení si. polovina lidí v čt si své místo drží ještě z dob komunismu v tomto podniku se nezměnilo od 89 roku nic co se týče vztahu zamestnanec zamestnavatel .a nejhorší je že čt je na to patřičně hrdá. Je to prostě takoví ten podnik z dom před revolucí náměstek,rekreační referent , atd.Nechápu jak se mužete divit tomu koho tkzv.rada zvolila vždyt se podívejte kdo tam sedí polovina jsou staří dobří kamaradi televizáci třeba pan Baumruk ano ten sportovní komentator který se na nas usmíval z obrazovky uz za doby Husáka a ted? předseda rady .proste jak říkam jedna velká rodina která si svá místa drží a jen tak nepustí.A soudružka Fibingerová ta slavná vrhačka ? zté mám chut vrhnout ted já .Vemte si co se tam dělo při té revoluci nebo co to bylo Podnik dostal novou ředitelku paní bobošíkovou a co zaměstnanci udělali ?

předelat

19.7.2009 15:50

veřejnoprávní?

Za prvé: volby? až na 2. pokus - zmanipulovaný- tudíž neplatný !!

Jestliže platíme - taky budeme voliči - ne jen poplatníky, aby ředitel manipuloval - podvazoval .. Nic neprůhledné. Poslanecká sněmovna má anulovat volby a volit po vypsání  přihlášky k požadavkům na uchazeče. Rada nedůvěryhodná -zrušit!!

19.7.2009 10:18

proč asi je možné , že byl zvolen podruhé

jednoduchá odpověď :

na rozdíl od mathého je dvojnásobná svi.ě   . Žádné jiné vysvětlení nemůže existovat

19.7.2009 11:44

Re: proč asi je možné , že byl zvolen podruhé

A hlavně - celou Radu platil v řádech desítek miliónů z reklamy, tak proč by ho nezvolili.  Nejde přeci o nic jiného než o peníze...... A že je to svině bolševická  o tom není pochyb!

19.7.2009 10:05

Ale jak na to

Myslim si ze na to mel pan Janecek dost casu a nejak se mu to nepovedlo tak cim me chce presvedcit ted, ze se mu to povede, tezko rict mozna, ze bude tvorit v novem kanclu z pohodlnejsi zidle s jistotou dalsich sesti let.

19.7.2009 9:41

ještě by se měl kouknout na význam slov

které používá... to jen tak. za ty prachy podprůměr.. ale báječný... ale nevím proč ...baječný... s takovýmpovinným  rozpočtem ... propána...

19.7.2009 9:39

ZPRIVATIZOVAT - NECHAT JEN 4 A 4

A ZRUŠIT POPLATKY - NIC JINÉHO NENÍ TEŘBA. JE TO NESKUTEČNÉ PLÝTVÁNÍ PENĚZI -- NEDIVÍM SE ŽE ... A VŮBEC.. na kterém že kanále je???

19.7.2009 7:58

české tv programy jsou nejhorší na světě

neexistuje ani vyjímka zemí třetího světa.Nebýt starých bolševických filmů a podřadných laciných seriálů tak by snad nebylo ani co vysílat.

19.7.2009 7:49

Televize

Opravdu erudovaný odborník p.Janeček,jak vyplývá z jeho odpovědí.Rohovor se měl uskutečnit v Červeném Hrádku a měla tam s ním být Helena s koulí ale na noze.

19.7.2009 10:20

Re: Televize

malá oprava :

Helena tam měla být s koulema mezi nohama

19.7.2009 1:26

Komunisti

na vnitru, v armádě, ve Vládě, v Parlamentu, na ministerstvech, kde již řádí čistkama,  v ČT a jinde a jinde.  Co to bylo za revoluci?  Byl to rudý podvod!  Kdo to dopustil? Zločinci politici , střídající se ve vládniutí a v konstruktivní opozici! Slyšíte ty kecy v televizi o dvaceti letech svobody? Ano "kecat" můžeme a zatím nás nikdo nezavírá! Ale to je tak všechno, na stížnosti nikdo neodpoví a zvolení zločinci mají jistotu, že jsou neodvolatelní! Před volbama jen oblbují, ale jinak jen žerou, hrabou pod sebe ze všech stra jen proto, že někde sedí nebo někomu něco umožní...! Novou revoluci, ale už ne sametouvou!!! 

18.7.2009 18:25

Mužatka Fibingerová je v Klausistánu arbitr přes TV ?

......... ona ženomužka s členstvím v zločinecké KSČ rozumí kultuře?

PS ....... posuzujme se z prizmatu třeba takové Kanady!

18.7.2009 19:23

Re: Mužatka Fibingerová je v Klausistánu arbitr přes TV ?

Požadovat po polohluché a poloslepé babičce každý měsíc 135Kč na televizi, to komunistům ani socanům nevadí. Ale požadovat po stejné babičce 30Kč za doktora, to ji může, podle nich, ožebračit. Za televizní poplatek by mohla toho doktora navštívit každé dva měsíce 7x. A bylo by to pro ni užitečnější, než živit bývalé a současné komunisty.

18.7.2009 23:04

Re: Mužatka Fibingerová je v Klausistánu arbitr přes TV ?

samozřejmě, tito lidé si platili celý život zdravotní pojištění, jako každý, nebo vy snad ne? tak na co ještě 30,-? ... a úplně zadara čučet na tv a poslouchat rádio taky nejde ... chce to jen víc přemýšlet, čus !!!

19.7.2009 10:16

Re: Mužatka Fibingerová je v Klausistánu arbitr přes TV ?

poplatky u lékaře měly být 50.-Kč, jak to chtěl přítel Rath. To jen ODS se chtěla zalíbit .

19.7.2009 11:34

Re: Mužatka Fibingerová je v Klausistánu arbitr přes TV ?

to je jedno jestli DRath nebo Šulínek, je to prostě zlodějna !!!

18.7.2009 16:36

Jedině

privatizace ČT a to celého kolosu je záruka toho, že se již nebudou  slátaniny po celý vysílací čas a všech jejich kanálech..

18.7.2009 15:42

primitiv

To jsme ,ale blbínci my Češi, že takový malý mozeček Helenky může rozhodovat, kdo za naše peníze bude rádoby řídit ČT, další mozeček komunistickej. Fuj, stydím se , že jsem Čech, snad nová generce vypráská tu bandu všivou s její pravdou a láskou.

18.7.2009 15:35

Prostě, nad Janečka není!

Obklopil se několika schopnými, ale i všehoschopnými, lidmi. Má podíl na vzniku šesti kanálů. Janeček je jednička! Všichni mu platíme, ať na jeho paskvily koukáme nebo ne, protože stále platí bolševický zákon na podporu ideologických komunistických canců! To se to soudruhům hospodaří, když jim stát cpe peníze násilím vymáhané od koncesionářů!  Holt, bez komoušů to v této republice ještě hodně dloooouho nepůjde! Chce se mi blít, soudruzi!

18.7.2009 15:28

Prosperita a Úspěšnost

Je obdivuhodné, že podnik, který ročně dostává jen něco málo přes 6 miliard Kč z povinných poplatků občanů, ani v době krize nekrachuje, nepropouští a dokonce investuje (včetně části státních dotací) do svého "rozvoje". Republika složená z takovýchto úspěšných podniků by jen kvetla, krize nekrize, jenže takovéto podniky máme pouze dva (+ ČRo) a to republice moc nepomáhá. Navrhoval bych, aby bylo vytvořeno více veřejnoprávních podniků - silnice (i když ty podle různých poplatků už veřejnoprávní skoro jsou), elektrárny, doprava a já nevím co ještě, ale nejlépe asi všechno. Ty všechny by dostávaly od občanů povinný poplatek a možná by pak na všechno stačil jen jeden ředitel (kterého by volila nějaká rada, složená z odborníků) a ostatní odborníci by mohli "rozvíjet" jiné sféry nebo jet do světa radit, jak se to má dělat.

Zdar České Televizi, nositelce pokroku, ale kdyby měla jen jeden kanál a tím odtekla kamsi do neznáma, bylo by to nejlepší. Poplatky by mohly být věnovány třeba na zlepšení podmínek nepřizpůsobivých občanů nebo že by byly zrušeny a občan by nemusel podporovat takové molochy?

18.7.2009 16:07

Re: Prosperita a Úspěšnost

vřele souhlasím s Vaším názorem. Také nechápu proč veřejnoprávní? televize musí mít 4 kanály, nechápu proč nestačí kanál jeden ať už ČT24 nebo ČT 1. O ČRo s jeho téměř nekonečným počtem stanic ani nemluvím. Také by stačila jenom jedna, např. ČRo1! Cituji klasika - "To se nám to vysílá, když nám to občánkové povinně platí" ! Prostě, ČT i ČRo ponechat jeden vysílací a celoplošný kanál a náklady na ně ať jsou součástí státního rozpočtu (tedy, když už stát "veřejnoprávní" vysílání) potřebuje. Možná by mohl stát vydávat také veřejnoprávní noviny a ty rozdávat zdarma, ne? Zdravím

18.7.2009 17:10

Re: Prosperita a Úspěšnost

Také se připojuji, zrušit koncesionářské poplatky, ČT zprivatizovat do soukromých rukou a pak teprve ať dokáže na co má. Ale kde by brala na stupidní pořady a filmy, které právě z koncesionářských poplatků financuje. ČT2 byla kdysi sledovaným programem, na který se dalo dívat. Teď, ubohost, málo co je k vidění. To stejné ČT1. ČT24 je ve většině pražské vysílání a názory ubohé. Škoda. ČT4 v době kdy je spousta sportovních kanálů, tak vůbec nemusí být a ČT by jako celek uspořila nemalé částky. V době krize se to za naše koncesionářské poplatky rozhazuje. Až přijde další zvýšení, přestanu platit a odvolám se do Štrasburku. Je to nehoráznost, jsem pro zrušení poplatků a pak p.Janečku ukažte jak s tím naložíte. Za cizí to umí každý a každý druhý určitě líp. 

18.7.2009 21:09

Re: Prosperita a Úspěšnost

Každý máme jiný a svůj názor.Některé názory jsou ale opravdu prázdninově dětinské.Proč se zbavovat celoplošných veřejnoprávních stanic,ať ČT1 nebo ČRo2,když veřejnoprávní media mají ve všech státech EU?A v rámci demokratického a profesionálního seriozního zpravodajství a informování je veřejnoprávní medium tou jedinou alternativou.Komerční média jsou lehce manipulovatelná a snadno ovladatelná.A ten kdo dává přednost bulváru má na kanálovém voliči možnost volit komerční tv.

Najdete na Lidovky.cz