4. února 2013 19:26 Lidovky.cz > Byznys > Média

Aligátora umí i Schwarzenberg. Ukázal ho Partičce

Aligátora umí i Schwarzenberg. Ukázal ho Partičce | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Aligátora umí i Schwarzenberg. Ukázal ho Partičce | foto: Reprofoto

PRAHA Slavný Zemanův "aligátor" má konkurenta. Parodoval ho přímo jeho protivník v prezidentských volbách - Karel Schwarzenberg. Kníže při hře s Partičkou ukázal svůj herecký talent. Herci Schwarzenberga veřejně podporovali již před volbami. Nikdo však nečekal, že si s nimi ministr zahraničí jednou zahraje Čelovku.

Video se Schwarzenbergovým aligátorem má být odměnou pro fanoušky na facebooku. Na svém profilu jich má Partička už přes 350 tisíc, napsal server iDnes.cz.

Herci z Partičky si svých fanoušků váží a za jejich aktivitu je často odměňují. Tentokrát si Igor Chmela zahrál hru Čelovka přímo s Karlem Schwarzenbergem. Oba tak museli hádat postavu, kterou mají napsanou na čele.

Podívejte se

Igor Chmela se musel vžít do role Miloše Zemana, naopak Karel Schwarzenberg musel zase uhodnout sám sebe. Schwarzenberg proto vtipně využil Zemanova aligátora, čímž budoucí prezident předváděl název svého mobilního telefonu. Igor Chmela tento záznam zřejmě nezaznamenal, protože Schwarzenberga označil za Frankensteina.

hmHana Mazancová

TIPY NA PODZIM: Knížky, které vám zpříjemní chladné večery
TIPY NA PODZIM: Knížky, které vám zpříjemní chladné večery

Knížka, deka, čaj... zní to jako klišé, ale pořád jde o jednu z nejlepších trojic, se kterými můžete strávit podzimní večer.