Sobota 23. ledna 2021svátek má Zdeněk 4 °C déšť se sněhem Předplatné LN
Lidovky.cz > Byznys > Média

Borhyová se v pondělí vrátí do vysílání Televizních novin

Moderátorka Lucie Borhyová a její kolega Rey Koranteng. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Moderátorka Lucie Borhyová a její kolega Rey Koranteng. | foto: TV Nova

PRAHA Moderátorka Lucie Borhyová se v pondělí vrací do vysílání Televizních novin. Po boku dlouholetého kolegy Reye Korantenga se znovu objeví po návratu z krátké mateřské dovolené, na níž odešla letos v červnu, oznámila mluvčí Novy Anna Suchá.

"Jsem moc ráda, že mi Nova nabídla výborné podmínky k tak brzkému návratu, které můžu perfektně skloubit s rolí maminky," uvedla Borhyová, která se na obrazovce objevila "na zkoušku" již na konci prázdnin.

"Na Lucku se samozřejmě moc těším a klidně jí i jako zasloužilý otec pomůžu se vším možným," doplnil moderátorský kolega, který v uplynulých měsících nejsledovanější zpravodajskou relaci uváděl s Kristinou Kloubkovou. O jejím dalším působení televize zatím neinformovala.

Druhou moderátorskou dvojicí zůstávají Renáta Czadernová a Petr Suchoň a televize nevylučuje, že v moderátorské sestavě v blízké době dojde k dalším změnám. Zda se bude týkat zařazení Kloubkové do nové dvojice, Nova nekomentuje. "Mohu pouze uvést, že Kristina z obrazovky nezmizí," řekla Suchá.

Moderátorka Lucie Borhyová

Televizní noviny letos dostaly nové studio, změnily se znělky, grafika a logo. Zpravodajská relace tak zaznamenala nejvýraznější modernizaci pořadu od startu televize v roce 1994.

Personální obměnu na podzim zaznamenaly také Střepiny, které nově uvádí Markéta Fialová, jež se dál v Televizních novinách objevuje o víkendech. U publicistického pořadu Střepiny Nova částečně změnila formát, který se s novou moderátorkou začal věnovat například i aktuálnímu politickému dění.

,

TEST e-shopů potravin: Ráno objednáte, po obědě pečete. Nebo za tři dny

Daniela Písařovicová při uvádění ankety Sportovec roku. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Když před necelými třemi lety testovala MF DNES internetové prodejce potravin, nacházela se většina Čechů ve stadiu...

Zařiď to, nebo ti vypálím barák. Jak fungovala fotbalová chobotnice

Daniela Písařovicová při uvádění ankety Sportovec roku. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Pro Náčelníka, jak mu přezdívají, bylo přichystáno pravé šampaňské, propiska s gravírovaným jménem Berbr, manžetové...

Tečka za čínskou érou. Skupina Lobkowicz řeší zavírání dalších pivovarů

Daniela Písařovicová při uvádění ankety Sportovec roku. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Skupina Lobkowicz se zbavuje „těžkého nákladu“. V ohrožení jsou tři ze sedmi pivovarů. Kromě Uherského Brodu a Kláštera...