Sobota 30. května 2020svátek má Ferdinand 6 °C oblačno Předplatné LN
Lidovky.cz > Byznys > Média

Chtějí vám vzít řidičák? Obtěžuji vás sousedé? Braňte se!

Nehoda. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Nehoda. | foto: Richard Cortés, Lidové noviny

Nový seriál Lidových novin Kurz právní sebeobrany začíná v pátek 22. ledna a bude vycházet denně po dobu pěti týdnů až do 25. února. V celkem 30 lekcích nabídne čtenářům užitečná právní doporučení a návody k různým složitým životním situacím.

Seriál pomůže čtenářům například při řešení dopravních přestupků, vztahů s domácími, nájemníky i se sousedy. Poradí, jak na stavební úřad, chybující lékaře a lékárníky nebo špatně pracující řemeslníky. Čtenáři se také dozvědí, jak se bránit spamu, obtěžování, anebo rovnou zlodějům.

Nový seriál LN.

Nový seriál LN.

Hned v prvním díle se dozvědí, co dělat ve chvíli, kdy zaviní autonehodu. Jako dárek dostanou čtenáři oficiální formulář „Záznam o dopravní nehodě“. Všichni předplatitelé navíc získají zdarma v elektronické podobě sadu právních vzorů smluv a dalších dokumentů, jako např. kupní nebo nájemní smlouvy.

„Problematika práva je pro Lidové noviny stěžejním tématem, jemuž se věnujeme jak ve zpravodajství, tak v pravidelné příloze Právo a justice nebo v časopisu Index,“ říká ředitel redakce Veselin Vačkov a dodává: „Kurz právní sebeobrany je další způsob, jak odlišit obsahovou nabídku LN a nabídnout čtenářům opravdu užitečné informace.“

Pacient a lékař.

Pacient a lékař.

Kurz připravil tým pravidelné pondělní přílohy LN Právo a justice pod vedením Jana Januše ve spolupráci s řadou předních právních kanceláří. Každý díl doprovází původní kresby Richarda Cortése.

Lidové noviny zaznamenaly v roce 2015 zvýšení prodaného nákladu a čtenosti v důsledku zkvalitnění svého obsahu. Celkový prodaný náklad stoupl meziročně o 4,9 %, přičemž vzrostl jak volný prodej, tak předplatné. Čtenost Lidových novin podle posledních výsledků výzkumu Media projekt (2.–3. čtvrtletí 2015) dosahuje 203 tisíc čtenářů.

Více informací o obsahu kurzu a předplatném najdete ZDE.

Premium

Bubeník z Mandrage: Víťa sebral odvahu, kterou nikdo z nás nenašel a rozsekl to

Matyáš Vorda | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Na bicí hraje od svých devíti let. V deseti s kamarádem Víťou Starým založil kapelu Mandrage, která se za devatenáct...

Premium

Android Auto a CarPlay v každém autě. Poradíme vám, jak na to

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Chcete používat oblíbenou navigační aplikaci na displeji v autě místo telefonu? Přečtěte si, jak to udělat a neutratit...

Premium

Leoš Mareš: Není to jen o talentu, ale o schopnosti si peníze udržet

Leoš Mareš by mohl získat titul syn roku. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Krach, zhroucení, deprese, obavy o budoucnost a pátrání po smyslu vlastní existence. To jsou emoce, které v těchto...