31. prosince 2013 12:12 Lidovky.cz > Byznys > Média

Co vás letos zajímalo nejvíc? Volba Zemana, ale i potápěči a ženský orgasmus

Miloš Zeman a Jiřina Bohdalová po vyhlášení výsledků. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Miloš Zeman a Jiřina Bohdalová po vyhlášení výsledků. | foto: MAFRA- Jan Zátorský

Zajímá čtenáře serveru Lidovky.cz nejvíce politika, nebo snad chodí lidé na tyto stránky zjišťovat spíše informace z byznysu? Anebo snad z kultury? Pohled do statistik návštěv jednotlivých článků může být pro někoho překvapivý.

Žebříčku nejvíce čtených článků vévodí nešťastní potápěči na Jadranu, za nimi následuje rozhovor o ženském orgasmu a teprve pomyslnou bronzovou příčku obsadil první článek z oblasti politiky.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNEK ROKU 2013

Dělat TOP 10 nejčtenějších příspěvků na webu není úplně spravedlivé ke všem článkům či jejich autorům. Záleží na umístění textu, i na tom jak dlouho zůstane na čelném místě webové stránky.

2. NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNEK ROKU 2013

Velkou nevýhodu mají také články o události, která se nějakým způsobem vyvíjí, protože leckdy se na stránce ohřejí jen pár minut a poté je vytlačí nějaká novota. Příkladem může být politická krize ve vládě, která je sice důležitá, ale při jejím popisování střídá jeden článek druhý.

3. NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNEK ROKU 2013

 

Text o demisi nějakého ministra tak může snadno prohrát souboj třeba s jindy vysmívaným receptem na bramborový salát.

Odkazy na tři nejčtenější články naleznete v boxících uprostřed tohoto textu. Zde je celkové pořadí nejčtenějších článků serveru Lidovky.cz pro rok 2013.

TOP 10 nejčtenějších článků za rok 2013

 

aniMiloslav Janík

Najdete na Lidovky.cz