26. prosince 2012 22:54 Lidovky.cz > Byznys > Média

Čtvrteční LN: Špindl - levné místo pro život

Špindlerův Mlýn. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Špindlerův Mlýn. | foto: archiv

PRAHA Rakušané a Němci zveřejnili evropské srovnání, z něhož vyplývá, že v Česku se prodávají jedny z nejlevnějších skipasů.

 A nejen to. Špindlerův Mlýn byl vyhodnocen jako nejméně nákladný z vybraných evropských horských středisek.

  • Čtěte výsledky obou srovnání na tématické straně čtvrtečních Lidových novin.

Volkssportprozess

Proces s předáky Volkssportu tehdy rozdělil veřejné mínění. Český tisk psal o velezrádných rejdech hakenkreuzlerů, noviny německé menšiny o zinscenovaném, politicky motivovaném divadle…. Více o soudu se sedmi předáky "sudetských SA", který se před 80 lety odehrál v Brně, se dozvíte z článku Václava Drchala ve čtvrteční příloze Právo & Justice.

Spor o komíny: skončí povinné kontroly?

Statisíce domácností v Česku se do budoucna mohou vyhnout povinným kontrolám komínů. Každoroční prohlídka, která s vystavením potvrzení přijde až na tisíc korun, se nyní vztahuje i na „plynové“ komíny. Tedy takové, které odvádějí pouze spaliny z plynového spotřebiče. A právě majitelům těchto komínů svítá naděje: odborníci na plyn rozporují účelnost kontrol.

Více čtěte ve čtvrtečních Lidových novinách.


KRUTÁ REALITA: První měsíce po porodu byly peklo
KRUTÁ REALITA: První měsíce po porodu byly peklo

Měli jste možnost si přečíst o mém porodu a o pobytu v porodnici na šestinedělí. Nyní bych chtěla rozvést poslední a nejtěžší část mého příběhu. První půlrok mého mateřství.