11. března 2015 9:07 Lidovky.cz > Byznys > Média

Dcera moderátora Top Gearu žádá BBC, aby ho vzala zpět

Jeremy Clarkson | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Jeremy Clarkson | foto: Reuters

Dcera slavného moderátora a milovníka aut Jeremy Clarksona si na svém twittrovém profilu ironicky povzdechla, že by televize BBC měla vzít jejího otce zpět. Stanice se Clarksona rozhodla dočasně odvolat poté, co se porval s jedním z producentů pořadu.

„Proboha, BBC, vezměte ho zpátky. Začal vařit,“ napsala na Twitter Em Clarkson. 

Slavný moderátor se na obrazovce neobjeví, dokud se rvačka nevyřeší. Toto opatření se ale podle oficiálního vyjádření netýká nikoho jiného. „Nikdo další suspendován nebyl. Tuto neděli nebudeme Top Gear vysílat. BBC se k tomu v tuto chvíli nebude dále vyjadřovat,“ uvedl mluvčí televize.

BBC bližší informace o incidentu mezi muži neposkytla. Taktéž samotný moderátor záležitost zatím nekomentoval. Čtyřiapadesátiletý Clarkson už v minulosti dostal řadu napomenutí. Naposledy byl pozván na kobereček kvůli rasistickým hláškám během natáčení.

Top Gear

Motoristickou show Top Gear tvoří oblíbená trojice moderátorů. Richarda Hammonda, Jeremy Clarksona a Jamese Maye znají muži, ženy, dospělí i malé děti po celém světě. Celosvětová sledovanost pořadu je odhadována na 350 milionů diváků. Show se zapsala také do Guinnessovy knihy rekordů.

Lidovky.cz

KRUTÁ REALITA: První měsíce po porodu byly peklo
KRUTÁ REALITA: První měsíce po porodu byly peklo

Měli jste možnost si přečíst o mém porodu a o pobytu v porodnici na šestinedělí. Nyní bych chtěla rozvést poslední a nejtěžší část mého příběhu. První půlrok mého mateřství.