Úterý 31. března 2020svátek má Kvido 4 °C sněhové přeháňky Předplatné LN
aktualizováno  Lidovky.cz > Byznys > Média

Expres.cz slaví narozeniny, je rok na trhu

Expres.cz | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Expres.cz | foto: Lidovky.cz

PRAHA Lifestylový web Expres.cz, který je nejmladším titulem portfolia mediální skupiny MAFRA, slaví první rok své existence a chystá také několik interaktivních novinek. V srpnu 2016 překonal hranici 1 milionu reálných uživatelů a stabilně si drží svou pozici mezi nejčtenějšími bulvárními weby.

„Rozšířením našeho portfolia o Expres.cz jsme na trhu oslovili především mladší část čtenářů. Zároveň jsme nabídli širší prostor obchodním partnerům. Že to byl správný krok, potvrzují i inzertní prodeje, ještě letos plánujeme navýšení výkonu,“ říká Štěpán Košík, předseda představenstva mediální skupiny MAFRA.

Nejvíce stránek si zobrazili návštěvníci Expres.cz v červnu 2016, jejich počet dosáhl téměř 16,5 milionu. Nejúspěšnějším dnem z pohledu počtu zobrazených stran bylo pondělí 8. února 2016, kdy bylo na webu Expres.cz zobrazeno 1 086 682 stran, nejvíce uživatelů přišlo na Expres.cz v úterý 30. srpna 2016 – celkem 136 339. Nejnavštěvovanější rubriky na Expres.cz jsou Celebrity, Virál a Zprávy.

Narozeniny slaví Expres.cz i několika novinkami, které připravila redakce pro čtenáře.

„Hlavní novinkou bude vlastní pořad, který vzniká ve spolupráci s Playtvákem. Půjde o neotřelý magazín s insider přístupem o celebritách, který bude vtipnou formou rozkrývat kauzy a události v českém showbyznysu. Čtenáři se můžou těšit i na zajímavé rozhovory s aktéry a redaktory Expresu,“ říká Petr Konečný, šéfredaktor Expres.cz.

Kromě toho se rozšíří videoobsah a čtenáři se můžou těšit na ještě větší nabídku názorů a komentářů známých osobností. Během podzimu budou pravidelně vycházet internetové sloupky osobností z řad politiků, expertů a celebrit. Kromě komentovaných live přenosů ze zákulisí společenských akcí připravuje redakce také jinou formu zpravodajských a virálních videí, takzvaných videostories.

Premium

Koronavirus ještě může překvapit, říká přední světový biolog Karel Raška

Lékař Karel F. Raška převzal 26. května 2009 v Praze Cenu Společnosti pro vědu... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Koronavirus SARS-CoV-2, který způsobuje nemoc označovanou Covid-19, nelze nijak podceňovat, říká český vědec Karel...

Premium

Luxusní auta a vily. Pohádkový život utnula mladíkům až policie

Domy a byty podvodníků ze společnosti J.O. Investment s. r. o. (na snímku je... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Jakubovi O. bylo dvacet let, když založil firmu J.O. Investment a začal podnikat. Po třech letech jezdil v kabrioletu...

Premium

Imunitou proti koronaviru. Hýčkejte si horečku a jezte více cibule, radí lékař

Lékař Luboš Pantůček- | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Můžeme se rozhodnout, zda situaci kolem nákazy smrtícím koronavirem budeme vnímat jako tragédii, či jako příležitost...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!