Pondělí 6. dubna 2020svátek má Vendula 18 °C jasno Předplatné LN
aktualizováno  Lidovky.cz > Byznys > Média

Help Pítr Bedvedr, oroduje blogerka "Komón rič, ajm not bič" za Nečase

Nový virál "Nicky - Rich boy" | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Nový virál "Nicky - Rich boy" | foto: youtube.com

Pád bývalého premiéra Petra Nečase neunikl ani blogerce Nicky Tučkové, která se proslavila především virálem Rich boy a svojí otřesnou angličtinou. V novém videu vyzývá veřejnost k pomoci pro "Pítra Bedvedra", kterého lituje za to, že si našel krutou špiónku Janu Nagyovou a skončil tak bez práce i lásky.

"Hí hef lavr and ší vos kruel, ší vos spaj (má milenku a ona byla krutá, byla to špiónka,  psáno foneticky - pozn. red.)," popisuje videoblogerka Nicky Tučková angličtinou začátek Nečasova pádu. Naráží tak na jeho údajný vztah s Nagyovou. Následně informuje, jak daná špiónka odposlouchávala jeho ženu a tak je nyní "in d prizn (ve vězení)".

Nečas a Nagyová v animovaných zprávách:

Tučkovou hlavně zajímá, co bude Nečas dál dělat a jak mu pomoci. "Vot hí vil dú? Hí is vidaout laf and vidaut džob. Sou dis is koméršl video for Pítr Bedvedr bikós hí is sou soft end aj vont tu help him (Co bude dělat? Je bez lásky i práce. Takže tohle je komerční video pro Petra Nečase, protože je tak něžný a já mu chci pomoct)," říká procítěně blogerka.

PODÍVEJTE SE:

Nový virál Nicky Tučkové

Nový virál Nicky Tučkové

Další virální reklama?

Nicky Tučková poprvé zaujala veřejnost letos v březnu svým hudebním klipem Rich boy, který se stal rychle hitem sociálních sítí. Mladá dívka v něm velmi špatnou angličtinou zpívá o své touze po bohatém chlapci, kterého láká na sloky jako "mám velké kozy a libí se mi politika" či "nemám ráda Zemana, lepší je Obama". Část uživatelů video vzala vážně, někteří ho hned označili nálepkou: virální reklama. A měli pravdu. K výtvoru se přihlásila firma Chytrý Honza, která se jím snažila propagovat finanční poradenství.

ČTĚTE DÁLE:

Nové video o Nečasovi se dá s velkou pravděpodobností také považovat za reklamní tah. Zatím ale není zřejmé, pro koho bylo natočeno. Jednou z variant by byla nějaká nová kuchařská show či restaurace. Blogerka totiž ve virálu doporučuje Nečasovi, že by mohl místo premiérování třeba vařit pro nějakou kuchařskou show národní pokrmy, například "kendlsós" (svíčkovou).

Nicky Tučková alias Táňa Malíková

  • Nicky Tučková je vymyšlenou postavou pro reklamní účely. Ve virálech ji ztvárňuje herečka Táňa Malíková, která vystupuje například v Divadle Petra Bezruče či v Národním divadle moravskoslezském.
  • Za vytvořením Nicky Tučkové stojí agentura Surrealis advertisement.

Pokud jde o reklamu, pak se opět povedla - za necelé dva dny vidělo spot téměř 75 tisíc lidí. A opět vyvolala mnoho diskuzí o tom, zda je video nahrané či ne. "Teda jsem mladší než ty, ale jak neumíš tu Angličtinu a tu výslovnost to je otřesné," komentuje jeden z uživatelů, který má klip za pravý. Jiný to považuje za recesi: "Tohle je jasná sranda, ta holka jasně anglicky mluvit umí a pravděpodobně i docela dobře."

Nečasův pád

Petr Nečas přijel na Hrad.
  • Nečas se dostal do problémů, když policie obvinila bývalého šéfa Vojenského zpravodajství Ondreje Páleníka, jeho nástupce Milana Kovandu a dalšího zpravodajce ze sledování premiérovy ženy, které si údajně objednala šéfka kabinetu Jana Nagyová.

  • Ta byla následně obviněna z organizovaní trestného činu zneužití pravomoci úřední osoby a z podplácení.

  • Nečas proto podal rezignaci na svou funkci a rozhodl se odejít i z čela ODS.

  • VÍCE ČTĚTE ZDE.

Premium

Luxusní auta a vily. Pohádkový život utnula mladíkům až policie

Domy a byty podvodníků ze společnosti J.O. Investment s. r. o. (na snímku je... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Jakubovi O. bylo dvacet let, když založil firmu J.O. Investment a začal podnikat. Po třech letech jezdil v kabrioletu...

Premium

Lhaní se dá naučit. Emoce se však obelhat nedají, radí kriminální psycholog

Slovenský kriminální psycholog Ondrej Kubík | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Naproti vám sedí podezřelý. Říká pravdu, nebo lže? Kriminální psycholog Ondrej Kubík ví, jak u výslechu přečíst mysl...

Premium

Dojemná záchrana? Nikoliv. MF DNES odhalila síť černého byznysu se psy

Psi z množírny z útulku. V bezpečí. Fenky Rózu a Mašličku MF DNES předala do... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Líbivá záchrana psů z nevhodných podmínek je skvělý byznys. Na jeho financování se podílí česká i německá veřejnost....