Pondělí 21. září 2020svátek má Matouš 8 °C jasno Předplatné LN
Lidovky.cz > Byznys > Média

HROMY A BLESKY: Bartošová bojovala s povodní

Iveta Bartošová a Jiří Pomeje | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Iveta Bartošová a Jiří Pomeje | foto: ČTK

Nelehký úkol čekal v neděli na nej… pár českého showbyznysu. Zkrachovalá zpěvačka Iveta Bartošová a její ještě zoufalejší manžel a rádobyproducent Jiří Pomeje museli v každodenním boji o přední stránky bulvárních novin bojovat s dosud nejtvrdším konkurentem - ničivou povodní na Liberecku. A proto museli sáhnout k pořadným peckám.

Pomeje zaujal v Blesku. Snad i proto, že svůj srdceryvný výplod emocí nazval "Poslední dopis mé ženě." Pokud je to opravdu závazný slib, měla to otisknout všechna média.

Jirka je totiž velkej frajer. Když si před dvěma lety Ivetku bral, šel prý do toho se srdcem na dlani, chtěl ji chránit před celým světem a chtěl ji dát pocit, že je princezna, jejíž kostým jí vždycky tak slušel. Jenže má to háček. Ivetu prý ovládá démon, kterého má uvnitř a který ji ponouká, aby neustále bořila vše, co se druzí snaží postavit. Tak hezky to Pomeje napsal.

Jenom je mi líto Artura. Vlastní otec o něm tvrdí, že je k ničemu, máma má v sobě nějaký stvoření a navíc odkopne Jirku, jedinýho kamaráda, kterej mu zůstal. Přesto pro něj ale bude pondělí hezkým dnem, teda, když si koupí Aha!

Máma byla v pátek na drogových testech a je čistá! Tuhle šťastnou událost zjistil investigativní tým deníku Aha! a zaslouženě jí věnoval titulní stránku. Zpěvačka se sice samozřejmě pokoušela všechno ukrýt, ale tihle kluci šikovní ji vypátrali a dokonce sehnali lejstro, které verdikt potvrzuje.

A proč vlastně šla na testy? Bála se, že ji Pomeje očerní v médiích. Když se totiž loučili, přišla mu taková roztěkaná… Zrychlené reakce ale měly úplně jiný důvod. "Mou jedinou povzbuzující látkou je však současná práce. Doslova ze mě tryskají nápady, probudila se ve mně taková energie, že všechno musí ven," řekla Aha! Bartošová. Teď jen musíme doufat, že gejzír emocí nebude při koncertech podobně ničivý jako povodně, které se vešly jen do poutáku.

A co se píše jinak? Díky dešťům konečně začaly růst pravé hřiby. Tato zpráva udělá všem vytopeným jistě velkou radost.

Biolog Komárek: Jsme účastníky největšího sociologického experimentu všech dob

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Měsíce trvající pandemie nám převrátila životy naruby. Známý biolog, filozof a autor dvou desítek odborných knih a tří...

Brzy dospěju do bodu, kdy si účet na Facebooku zruším, říká Lucie Výborná

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium „Je to hra. Hra, která by měla být přínosná, užitečná, inspirativní,“ říká o své práci moderátorka Českého rozhlasu...

Proč koronavirus už téměř nezabíjí. Vytratí se, nebo se vrátí ještě silnější?

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Koronavirus je záhadný. Nečitelný. I když ho zkoumají ti nejchytřejší lidé, pořád o něm víme málo. Chová se jinak. Je...