Čtvrtek 13. srpna 2020svátek má Alena 15 °C skoro jasno Předplatné LN
Lidovky.cz > Byznys > Média

HROMY A BLESKY: Vytlačí Ivetu z bulváru odložená podprsenka?

Martha Issová na MFF v Karlových Varech. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Martha Issová na MFF v Karlových Varech. | foto:  Tomáš Krist, Lidové noviny

Letní frontální ofenzíva dua Bartošová - Pomeje pokračuje. Ale trošku se jí snaží čelit herečka Martha Issová. Té se bulvár zatím příliš nevěnoval, jenomže stačilo to, aby si na pláži v Řecku odložila horní díl plavek a hned je z toho titulní strana Aha!. Pokud však nebude ještě odvážnější, má to z dlouhodobého hlediska marné.

Zdá se, že rodinné trampoty blonďaté zpěvačky a zavalitého herce neopustí titulní strany českého bulváru minimálně do švestek. Nebo do doby, než Leoš Mareš rozbije další ferrari. Těžko říct, co přijde dříve.

Tak jakpak se nám vyvíjí situace v Bartošovic rodině? Podle Blesku je Iveta v pohodě - chystaným rozvodem sice ztratí mecenáše (Pomejeho kamaráda, který prý za ni platil téměř čtyřmilionovou hypotéku na dům, dluhy i provoz domácnosti), v záloze však má přece Ladislava Štaidla. A ten si přece za ta léta drnkání na kytaru u božského Karla musel vydělat dost.

Podle bývalého zpěvaččina manažera se totiž Láďa Štaidl z dlouhé chvíle zašel podívat na katastr nemovitostí a tam "se mu udělalo špatně od srdce".

To když v jednom dokumentů zahlídl, že je na Ivetin dům exekuce. A tak bude platit a platit a platit. Nechce přece, aby jeho rozrůstající se synek Artur skončil někde pod mostem. Dost na tom, že kdysi udělal tu hloupost, že měl nechráněný sex se zpěvačkou. (To Láďa, Artur ne).

Ono se nám to dnes na stránkách bulváru tím sexem přímo hemží. Drsná poslankyně Věcí veřejných Kristýna Kočí prý sice nemá chlapa, ale zato by chtěla hned tři děti, jenomže teď zrovna nemá čas na to, aby se plození dětí věnovala. To filmový představitel vězně Kajínka (ten Rus, co dělá tisíc kliků denně) to říká na rovinu: Chtěl jsem sex s Vilhelmovou. Jenomže měl smůlu. Podle filmového scénáře jej totiž k Tatianě Vilhelmové nepustili. A koho taky ano, že?

A ta nejnadějnější dvojice na konec. Podle Aha! pořádala Martha Issová v Řecku nahé orgie se svým přítelem Jakubem Prachařem! Prachař v moři prý dokonce zabořil (často a rád) do hrudníku své přítelkyně obličej. No, uvidíme jestli to bude stačit na vytlačení Ivety z titulních stran. Jedna část čtenářů by sice ráda viděla v bulváru i nějaké nové tváře, ale jaképak by to byly HROMY A BLESKY bez Ivety.

Biolog Komárek: Jsme účastníky největšího sociologického experimentu všech dob

Martha Issová na MFF v Karlových Varech. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Měsíce trvající pandemie nám převrátila životy naruby. Známý biolog, filozof a autor dvou desítek odborných knih a tří...

Brzy dospěju do bodu, kdy si účet na Facebooku zruším, říká Lucie Výborná

Martha Issová na MFF v Karlových Varech. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium „Je to hra. Hra, která by měla být přínosná, užitečná, inspirativní,“ říká o své práci moderátorka Českého rozhlasu...

Proč koronavirus už téměř nezabíjí. Vytratí se, nebo se vrátí ještě silnější?

Martha Issová na MFF v Karlových Varech. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Koronavirus je záhadný. Nečitelný. I když ho zkoumají ti nejchytřejší lidé, pořád o něm víme málo. Chová se jinak. Je...