Diskuse k článku: Jágrbook. Jak si česká hokejová hvězda získává fanoušky na internetu?

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 4
  • Poslední: 30.4.2015 16:49
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Buriánek 30.4.2015 16:49

Jarda je náš zlatej kluk, ať se mu daří! :)

J. Hanzal 30.4.2015 9:32

Taky jsem hokej kdysi hrával, a samozřejmě taky přesně vím co kdo kdy a jak měl udělat. No a pak si vzpomenu na sebe jak se mi podařilo něco na ledě (a vlastně i mimo led) zprznit a hned jsem nohama na zemi. V každém případě, Kluci hokejoví ať se daří, hodně gólů, hodně bodů a málo úrazů.

V. Heidlerová 30.4.2015 8:02

Omezení a obézní pivníci , kteří nepohnou hnátou, mají pocit, že snad sami vyhrávají a bruslí jako bůh, stanou-li se členem fanklubu a připojí-li se do "hokejové rodiny". A jak potom mudrují, co měl který hráč kdy udělat atd. Pana Jágra si vážím, ale mít takové fandy - o to bych nestála. To tzv."sportovní" šílenství mne vůbec nebere, lepší je, když si člověk zacvičí nebo třeba zaplave sám. Kdo sám nesportuje, by vůbec neměl dělat sportovního machra. Je to jen náhrada za vlastní mindráky. hááááááá Kdo neskáče není čech. Nejsem Čech.

J. Čapková 30.4.2015 9:26

Jsem stará, pivo nepiju, nejsem obézní, snad jsem omezená, protože panu Jágrovi fandím, dělá nám dobré jméno ve světě, líbí se mi jeho aktivity v Kladně, pro mě je skvělý. Jenom by se měl už oženít a rozmnožit. Určitě by to byl skvělý táta nového hokejisty

Najdete na Lidovky.cz