25. července 2011 7:00 Lidovky.cz > Byznys > Média

Jak souloží sousedé? Podívejte se na web

Ilustrační foto | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Ilustrační foto | foto: Shutterstock

PRAHA Fantazie tvůrců internetových aplikací nezná mezí. Stejně jako ochota jejich uživatelů sdělovat celému světu i ty nejintimnější informace. On-line aplikace I Just Made Love kupříkladu sdružuje ty, kteří se chtějí s ostatními podělit o své sexuální zážitky.

Úvodní text webu IJustMadeLove.com popisuje službu jako "místo pro blízké přátele a lidi, kteří chtějí vidět, kde na světě si ostatní velmi společenští uživatelé užívají zábavu. Jestli je to v autě, na člunu, v letadle nebo na starém gauči."

Služba se dvěma rozvernými králíky v logu umožnuje uživatelům popsat radovánky s partnerem stejného i opačného pohlaví. V jednotlivých "záznamech" může být uvedeneno i více účastníků najednou, pro milovníky-solitéry však aplikace určená není.

Láska kvete i na univerzitní půdě...
Láska kvete i na univerzitní půdě

Po registraci můžete na mapu zadat jak geografickou, tak sexuální polohu vašeho zážitku společně s dalšími podrobnostmi. Je dobré mít na paměti, že příspěvky jsou přístupné všem návštěvníkům stránek.

Pokud vás tedy zajímá, jak živo je právě ve vaší ulici, není nic jednoduššího, než si vaše sousedy na mapě vyhledat.

PŘESČASY ZHORŠUJÍ EREKCI

Statistika nuda není

Jednotlivé záznamy obsahují informaci, zda milování proběhlo pod střechou či v přírodě. Příspěvky lze také okořenit peprným komentářem nebo informací o použití kondomu. Údaje jsou následně statisticky zpracovány do přehledných grafů.

Z nich například vyplývá, že tzv. misionářská poloha je stále nejoblíbenější, nejhojněji se souloží s kondomem v Číně (45 procent), Íránu (44,1 %) a Španělsku (43,2 %), a na plavidlech se intimně sbližují zhruba 2,3 % uživatelů.

5,3 % lesbických žen používá kondom
5,3 % lesbických žen používá kondom

S netradičním nápadem této "velmi sociální sítě" přišel tým varšavských vývojářů SharQ v roce 2009. V současnosti čítá databáze souloží  už více než 170 tisíc záznamů a cifry na počítadle rostou každou minutou.

Morava předbíhá Čechy

Českou republiku reprezentují zhruba čtyři tisíce záznamů, přičemž větším podílem se radovánkám oddávají obyvatelé Moravy a Slezka. 

Web využívá mapy Google a nabízí ke stažení mobilní aplikaci pro iPhone nebo telefony s operačním systémem Android. Dostupná je anglická, polská, francouzská, maďarská, hebrejská a čínská verze stránek, lokalizace do češtiny se služba dočkala loni v dubnu.

Lidovky.cz

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!