Pondělí 18. ledna 2021svátek má Vladislav -3 °C sněžení Předplatné LN

Diskuse k článku

Jan Kraus a desítky osobností žádají zastavit volbu ředitele ČT

DOPIS UVNITŘ Přes sto českých osobností požaduje zastavení probíhajícího výběrového řízení na ředitele České televize a odstoupení všech pěti kandidátů. Otevřenou výzvu poslaly představitelům hlavních politických stran.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Jyrka Šuplyk Kapsyčka 8.7.2009 21:45

Re: Signatáři z roku 2000

Důvěřivý, nebo hůř, podplacený hňupe ..!

I-Worm 8.7.2009 21:51

Nesuďte nerozvážně

prostě jen uvěřil hajzlíkům, kteří ho obalamutili. Podplatit by se asi nedal (ke své škodě...)

jarda 8.7.2009 21:55

Re: Signatáři z roku 2000

Plně souhlasím. Bobošíkovou na ně !

Moravec 9.7.2009 10:30

Re: Signatáři z roku 2000

Naprosto správně, jedině Bobošíková udělá v ČT pořádek a vyžene tyto samozvance z televize a udělá z ní televizi, která slouží ne jim, ale občanům. 

!!! 8.7.2009 22:48

Re: Signatáři z roku 2000

Velmi přesné zhodnocení

Pozorovatel123 9.7.2009 7:18

Re: Signatáři z roku 2000

Souhlasím - musejí o své výdobytky z roku 2000 opět bojovat.

muadib 8.7.2009 21:28

zase se vyvalila vlna nenávisti

Kde se to v lidech bere ?  Nenávist vůči intelektuálům ?  Místo kritiky a polemiky křik davu : ukřižovat, ukřižovat.  Dělá se mi špatně.

I-Worm 8.7.2009 21:53

Re: zase se vyvalila vlna nenávisti

čtyřicet let masáže mysli nese ovoce...

josef krouman 8.7.2009 21:23

První pořád ta samá mediálně kulturní

Už jim začíná zase lepit, aby se nepřerušil penězovod ...

medvěd 8.7.2009 21:08

některých signatářůsi vážím ale žasnu se co to vyplodili

konkursu na ředitele televize který byl veřejný se mohl zúčastnit každý ze SIGNATÁŘŮ I JINÝCH LIDÍ   nich .jestli na to neměli odborně nebo se na to necítili lidsky je jejich věc , ALE KDYŽ SE NĚČEHO Z JAKÝCHKOLIV DŮVODŮ NEZÚČASTŇUJI  , PROSTĚ SÁM DO  SOUTĚŽE NEJDU , NEMĚL BYCH DĚLAT MOUDROU SOVU A KIBICE A PRÁVĚ TO SIGNATÁŘI DĚLAJÍ . TAKŽE BOHUŽEL DÁMY A PÁNOVÉ NEPŘESVĚDČILI  JSTE MNE  A MYSLÍM, ŽE PLÁČETE  NA CIZÍM HROBĚ .  A POKUD ZPOCHYBŇUJETE POROTU , PAK ZPOCHBŇUJETE DEMOKRATICKÝ ZVOLENÝ ORGÁN .  K DEMOKRACII PATŘÍ I TO  BÝT SE SVÝM NÁZOREM PŘEHLASOVÁN  ,PROSTĚ SOUKROMÝCH PRAVD JSOU NA SVĚTĚ MILONY ALE PODSTANÉ JSOU JEN TY KTERÉ  ZÍSKALJÍ VĚTŠINOVOU  PODPORU  .     

Karina 8.7.2009 21:05

Humbukáři sobě

"obsazování mediálních rad podle politického klíče" je celkem normální, protože odráží výsledek voleb. Zarážející je spíše diktatura umělců, kteří vždy umějí prosadit své komerční zájmy a neváhají zneužit k  vlastní podpoře názorově labilní skupiny obyvatelstva (především studenty).  Svatá petiční válka jen dokazuje,  že některým jejich  mediální sláva přerůstá přes hlavu. Začínají věřit ve vůdcovskou roli profesionálních šašků. 

Kéž by ten pravidelný publicistický humbuk nezpůsobovali peticemi, ale svou  televizní tvorbou!

muadib 8.7.2009 21:31

Re: Humbukáři sobě

jaká diktatura umělců proboha ?  Petiční právo je jedním z demokratických práv této země. Obsazování mediálních rad podle politického klíče ?  Aha takže vedení takových dopravních podniků také rozdělíme hezky podle politického klíče a stejně další organizace pod vlivem státu ?

F. Adamec 8.7.2009 20:49

Sametovi lustrati StB v televizi a rozhlase

Valtr Komarek v komunisticke CSAV se chtel se stat generalnim tajemnikem KSC. Chartisti -bolshevici obdrzeli Komarkovu a Trojanovu Prognozu z komunistickeho prognostickeho a ekonomickeho ustavu CSAV. Komunisti, chartisti a clenove CSAV se podileli na zpracovani Vaculikova (UV KSC) komunistickeho manifestu 2000 slov: "Predevsim budeme odporovat nazorum, kdyby se vyskytly, ze je mozne delat nejakou demokratickou obrodu bez komunistu, popripade proti nim. Bylo by to nespravedlive, ale take nerozumne. Komuniste maji vybudovane organizace, ...". Po rozpadu zelezne opony provedli komunisticky puc v r. 1989, prosadili bolsheviky, agenty StB, KGB/GRU do OF, CSFR, CR, EU, NATO a OSN. Havlova rodina a spolecnost spekulovala s pozemky, kolaborovala s komunisty i nacisty, humanitarne bombardovala Evropu, zejmena civilisty a deti. Sabotovala EU a euro. Bolshevici obnovili totalitni rasisticke Benesovy dekrety, komunisticke ustavni zakony. 1. Klausovu predvolebni militantni kampan vedl Vladimir Zelezny ze Samary. Nase dane nejsou na uctu socialniho a zdravotniho pojisteni, ktere od r.1993 prevedl Klaus do statniho tunelovaneho rozpoctu. Komunisticka lobby zamestnala Klausovu rodinu nejen v CEZu. Klaus byl komunisty z CSAV ovladan, nebyl schopen bez mafie bolsheviku rozhodovat, analyzovat a resit environmentalni, socialni a ekonomicke problemy obyvatel CR, zmenit komunisticke totalitni ustavni zakony, ktere bolshevikum schvalil a podepsal. Statni dluh CR koncem cervna 2009 je temer 1,14 bilionu korun.

pepa.egi 8.7.2009 20:44

všichni

se divíte, nebolépe řečeno divíme, co se děje v ČT. Neviděl bych to až tak kriticky, podle mě ČT funguje jakž tak dobře. Ale  je potřeba říci, že všichni lidé, kteří rozhodují o volbě ředitele ČT a všichni ti, kteří žádají zastavit volbu ředitele zastavit, jsou poplatni době předešlé. Vidím pana Krause ve filmech nedávno minulých, jak  tvrdě bojuje za ideály socialismu. Nevytýkám mu to, jen to konstatuji, možná že bych nebyl jiný. Ale alespoň bych byl trochu soudný. A pak další jména,která následují!Hlavně mi chybí další program těchto lidí - chtějí snad Železného?

pepašachista 8.7.2009 20:28

!!!

Že zrovna Kraus, poskomunistickej rádobyherec a bojovník za Paroubka, živený kamarádem bolševiků Jnečkem, chce něco změnit. Když nebude Janeček, nebude ani Kraus. Ale to jsou jen takové hrátky, takové jako byly při tzv. televizní revoluci. Tam se angažovali všichni dnešní obrozenci, vykřičeli si DNEŠNÍ stav a najednou jsou proti. Dne 27.5. řekl šéf zpravodajství ČT Milan Fridrich: VOLBA NOVÉHO ŘEDITELE JE V RADĚ PŘEDEM DOMLUVENÁ !!! Co k tomu dodat?

ou_heretik 8.7.2009 20:33

Re: !!!

...doporučuji urychleně vyhledat RZ  - nebo alespoň mokrý hadr na hlavu; je to akutní stav!

I-Worm 8.7.2009 21:54

Re: !!!

lépe mokrým hadrom cez tlamu, to pomůže rychleji...

pepašachista 10.7.2009 14:01

Re: !!!

Možná i šibenice, co vy bolševici na to? Za názor hned tresty, to zde bylo 4O let!!! Vám se zamlouvala "televizní revoluce" řízená Krausem, podporovaná Svěrákem - kterého si jinak velmi vážím- , divadelním vystoupením Rumla a Pilipa? Vám se zamlouvali vulgární a sprosté nápisy na dveřích VOLENÝCH vedoucích ČT? Vám se zamlouvá aby řídil televizi "bývalý" nomenklaturní komunista?, Vám se zamlouvá, aby byl "volen" politickými stranami nebo dosazován pokřikem z ulice? Ne, do takové funkce je třeba jmenovat ODBORNÍKA, bez jakékoliv navbáznosti na jakoukoliv politickou stranu! Jinak tím mokrým hadrem přes hubu si dejte sami.

Tutu 8.7.2009 20:56

Re: !!!

Volba je volba, vo co go?

Thutmose 8.7.2009 22:38

Re: !!!

Kdo je to Jan Kraus ? Ubohý sarkastický kašpar poznamenaný svým zjevem a komplexem méněcennosti , odrážejícím se i ve volbě partnerek o hlavu vyšších. On ohazovat " demokraticky" v teůlevizi veřejné služby může , ale běda, když jej ohodí bulvár, ke kterému má svým vystupováním blízko. Pak neváhá pro svoji odvetu zneužít i ČT, aby si tam doslova vyblil svůj útok. Proč ne, má to zadarmo a s diváckým dopadem daleko větším, než nějaký Rytmus života. A přesně tohle by chtěli, aby ČT fungovala dle jejich pískání. Kraus už nám to ukázal.

ou_heretik 8.7.2009 20:27

Rada ČT, až na čestné výjimky, je seskupením lobistů....

...ono je to ještě horší - rada je hříčkou v rukách politiků -  a když tam vidím socialistickou, navíc bobulemi nadupanou, současnou producentku rohlíků Fibingerovou, která kdysi dštila oheň a síru na Los Angeles - tak se mi chce přímo vrhnout!

ou_heretik 8.7.2009 20:39

Re: Oprava -

...sorry, samozřejmě " lobbistů" !

pepašachista 8.7.2009 20:45

Re: Rada ČT, až na čestné výjimky, je seskupením lobistů....

Ta volba je předem domluvená i s bobulovou bolševickou  královnou . Když si dám mokrý hadr na hlavu budu jiného názoru, nebo zjistím, že Fridrich má špatné informace?

MaB 8.7.2009 20:45

Re: Rada ČT, až na čestné výjimky, je seskupením lobistů....

Na Los Angeles 1984 tenkrát "dštili" povinně všichni významní sportovci: Ale dnes naše média ukazují jen Fibingerovou. Pročpak asi jen ji? Že by to bylo proto, že Fibingerová je spojena se socdem? Ale fuj, taková sviňácká přece naše média nejsou. Nebo ano?:-))))

ou_heretik 8.7.2009 21:04

Re: Rada ČT, až na čestné výjimky, je seskupením lobistů....

...jenomže ona "dštila" zapáleně, po bolševicku - pamatuji třeba Kocembovou a té to z pusy vůbec nelezlo....

divné 8.7.2009 20:19

že by Lauderovi docházely peníze?

Pravděpodobně potřebuje přihrát na další arbitráž, ale že by těch 11 miliard tak rychle rozfofroval? Je teda pravda, že kupoval obrazy a tam peníze tečou rychle.

Karel V. 8.7.2009 20:11

SOUHLAS

Ale to je třeba udělat skoro všude....soudy, práva,úřady,zdravotnictví(nemocnice) dráhy...

hm 8.7.2009 20:04

Zrušit bolševické vedení ČT,

zrušit přihlouplé Krausovy kecy,vyhodit rudé odboráře,vyhodit Rumlův spacák.

no jo 8.7.2009 20:11

Re: Zrušit bolševické vedení ČT,

krausovic hlady je třeba konečně vykopat do komerce, tam poznají, zač je krajíc v zemích českých....

pepašachista 8.7.2009 20:50

Re: Zrušit bolševické vedení ČT,

Ale jak a kdo vyhodí Krause. On je totiž prezidentem něčeho, nevím čeho, nevím kdo ho jmenoval, ale prezidenta není jen tak možné sesadit.


Jednoduchý trik. Vědci našli nejlepší způsob, jak si získat přátelství kočky

Prémium, kočka, jak vytvořit vztah | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Majitelé koček dobře vědí, jak je s nimi někdy těžké pořízení. Umí dělat naschvály, jsou tvrdohlavé nebo nás prostě...

TEST olejů: nejhorší je kokosový, zdravější je i sádlo

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Na smažení a fritování, do salátů, omáček i dresinků... Do velkého srovnání olejů a tuků jsme vybrali dvacet výrobků....

Život s Ester. Není úplně málo komplikovaná, přiznává trenér Bank

Trenér Tomáš Bank má velký podíl na lyžařských úspěších Ester Ledecké. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Je to už pět let, co od svého bratra Ondřeje přesedlal jako trenér k Ester Ledecké. Dovedl ji k olympijskému zlatu v...