Pondělí 18. ledna 2021svátek má Vladislav -3 °C sněžení Předplatné LN

Diskuse k článku

Jan Kraus a desítky osobností žádají zastavit volbu ředitele ČT

DOPIS UVNITŘ Přes sto českých osobností požaduje zastavení probíhajícího výběrového řízení na ředitele České televize a odstoupení všech pěti kandidátů. Otevřenou výzvu poslaly představitelům hlavních politických stran.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Jackson 8.7.2009 18:28

Re: Souhlas

Jistě máš na mysli ty protestanty, že! Ti všichni se považují za české Šalamouny, "umnělcy"! Paní Hegerová, peomiňte, ale jak jste se mezi tu skwadru dostala?

Vladimír Škutina 8.7.2009 19:19

Re: Souhlas

to udělal ten XX XY v liniii matriarchální......

Lenka 8.7.2009 18:12

Kydoň Havloň

Chybou bylo, že Havel po 17.11.1989 okamžitě NE-VY-KO-PAL komunisty. Naopak-sbratříčkoval se s esem komunistů - s Čalfou. Dvacet let po pádu komunismu jsou zde samí komunisté - Paroubek, Topolánek a v čele ČT Janeček. Proč tito všichni zde podepsaní nedotáhnou "protest" do konce tím, že všechny komunisty z ČT nevyházejí? Komunisty v televizi opět zavedl Havel. Jeho románek s maximkomunistou a maxiestébákem Mathém je snad výsměchem a negací Havlova boje proti komunismu... Je to jako bojovat proti fašistickému Německu, ale přátelit se s Hitlerem, Hessem, a jinými ... Pravda a láska...???

Jackson 8.7.2009 18:30

Re: Kydoň Havloň

Pravda, láska a naivita! Nebo vyčůranost?

Vladimír Škutina 8.7.2009 19:22

Re: Kydoň Havloň

Na Hrad, na Hrad....bude defenestrace.....,,Prezidentův vězen,,...

hm 8.7.2009 18:03

Pravdaláskovým se nelíbí co?

Že tam není každý den Dášenka s Veškernou?Anebo snad Rychetský s dalšími postbolševiky?Vyhoďte Krause s jeho podprůměrným pořadem.Tm začněte.

Lev 8.7.2009 18:00

ZPRIVATIZOVAT ČESKOU TELEVIZI !!!!

Veřejnoprávní televize je v 21. století přežitek. Vysílání se tak jako tak bulvarizuje a je téměř nerozeznatelné od komerční tvorby. Díky koncesionářským poplatkům (to je daně jinak pojmenované) provozuje ČT nekalou konkurenci na televizním trhu. ČT za peníze poplatníků drží korýtka pro lidi, kteří by se jinde neprosadili. Přirozená cesta je PRIVATIZOVAT ČT, rozpustit Radu ČT, zrušit koncesionářské poplatky.

mj 8.7.2009 18:11

Re: ZPRIVATIZOVAT ČESKOU TELEVIZI !!!!

Jo, zprivatizujeme a nebude se už vůbec na co koukat. Zkuste se někdy podívat na zprávy na nově... ikdyž Vy se na ně asi díváte pravidelně a přál byste si ještě jedny takové na zprivatizované Čt. Ten rozdíl je pořád dost markantní, minimálně ve zpravodajství. Problémem čt jsou naopak paradoxně malé poplatky a její stálá závislost na reklamě, kvůli které je tlačena do komerční tvorby. Všude okolo jsou poplatky mnohonásobně vyšší i ve srovnání s průměrným platem.

BTW. Čt mě neživí, nebojte, jen jsem rád, že vedle těch všech sraček máme jednu, jakž takž dobrou veřejnoprávní televizi

mk 8.7.2009 18:27

Re: ZPRIVATIZOVAT ČESKOU TELEVIZI !!!!

a proč vůbec do TV sračkometu čumíte? Vyhoďte to z bytu a poznáte velikou úlevu. Pokud ovšem již nepatříte mezi zombie programované TV signálem.

mj 8.7.2009 18:30

Re: ZPRIVATIZOVAT ČESKOU TELEVIZI !!!!

nechápete význam veřejnoprávních institucí a tady není prostor Vám to vysvětlovat tím spíš, že by to bylo k ničemu. Ale věřte mi, můžete být rád, že žijete v zemi, kde existuje jedna relativně nezávislá televize.

Jackson 8.7.2009 18:34

Re: ZPRIVATIZOVAT ČESKOU TELEVIZI !!!!

mj, milý janku! Co na té komunistickosvazácké televizi vidíš nezávislého? Snad to, že nechlastají a nefetují?

mj 8.7.2009 18:45

Re: ZPRIVATIZOVAT ČESKOU TELEVIZI !!!!

Neříkám, že je to ideál, ale je to pořád lepší než kdyby tady byla další nova. Minimálně u zpravodajství si člověk nemusí připadat jako blbec. Vlastně klidně bych si zaplatil i vyšší poplatky na čt, kdyby se místo toho potlačily komerční televize žijící z reklam a jejich náklady by se tak nepromítaly do ceny zboží - tj. zachovat pouze komerční televize přímo placené, a't si každý platí přímo to, co chce. Takhle se lidem zdá nova zadarmo, ale ve skutečnopsti na ní přispívají skoro při každém nákupu ikdyž jí taky třeba nechtějí (až na pár světlých výjimek, které tady hned napíšou, že nikdy nic z reklamy nekoupili - tzn. buď nenakupují doma oni anebo lžou :-)).

mk 8.7.2009 18:42

Re: ZPRIVATIZOVAT ČESKOU TELEVIZI !!!!

Tak jsi mě poučil, demogratickej veřejnoprávní hujere. Třeba ti jednou dojde, že TV sračkomet je hlavní nástroj manipulace obyvatelstva. Soukromý nebo státní - všechno jedna agenda.

Pumpier 8.7.2009 17:52

Když zvolili Janečka

Když zvolili Janečka tak rada byla nejlepší.Chce to prověřit kolik tito signatáři vyžrali z televize . Chce to ČT zrušit . Koncesionářům je to úplně jedno.

Zrušte poplatky a ať jede ČT za svoje. Komerčních TV je dost a lidi se bez ČT obejdou.

Jackson 8.7.2009 18:38

Re: Když zvolili Janečka

PRAVDA! Taková Z1 je stokrát lepší a nezávislejší než celá ČT24 a jiné veřejnoprávní kanály! Notoričtí stěžovatelé tyjí z veřejnoprávních peněz a proto se za Janečka tak bijí!

Josef 8.7.2009 17:51

Zas mám trochu naději, že se tomu svinstvu postaví hráz.

Také bych jim přidal podpis jako obyčejný občan, vlastně celá rodina.

kampelicka 8.7.2009 17:51

Re: Zas mám trochu naději, že se tomu svinstvu postaví hráz.

volby

kampelicka 8.7.2009 17:50

jojo

Reditel CT jedine primou volbouAby se usetrilo bud volen primo s prezidentem nebo s parlamentnimy volbami ...

Americani voli serifa proc ne reditele statni tv ... A taky maji casto media temer stejnou moc a vetsi jak politici ...

! 8.7.2009 17:49

Už tam chybí jen Holubová :o)

To je ta slušná paní a zapřísáhlá abstinentka :o)

Niky 8.7.2009 17:45

Tady máte seznam pravdoláskových,

umělců-bolševiků,kolik z nich je na seznamu STB,které má Havel v trezoru?Vypadá to,že favoritkou je Bobošíková!

mk 8.7.2009 18:53

Re: Tady máte seznam pravdoláskových,

zřejmě proto se veřejnoprávní synagoga rozkvičela, už jednou jim bobo nahnala strach o korytka a vliv. tenkrát sametově demograticky vyhráli, nejspíš vyhrajou zas, taková je zde demogracie.

Jenik 8.7.2009 17:43

nekompetentní rada

Ano, TV rada je nekompetentní (prolezlá komunisty) a neschopná, když nedokázala odvolat SOUDRUHA Janečka, který se PODVODEM (když zatajil svou komunistickou kariéru -  nomenklaturní kádr - šéfredaktor krajského deníku KSČ) dostal do křesílka generálního ředitele a následně si dosadil náměstka MILICIONÁŘE, kterého léta kryl. Jenže tento soudruh lecjakým komediantům (hlásícím se k "pravdoláskovství")  zajistil docela dobré živobytí a kšeftíky. Ať koukám jak koukám, tak jich je pod tou peticí většina. Děkuji nechci, du ven  blejt.

Niky 8.7.2009 17:47

Re: nekompetentní rada

Janečka dosadili do křesla ředitele České televize svou uměle vyvolanou vzpourou právě tito pravdoláskový umělci-bolševici!

Jenik 8.7.2009 18:16

Re: nekompetentní rada

Jenom povzdech: Už dávno jsem zjistil, že pravdoláskové vešk(e)renstvo se vyznačuje především lží a nenávistí. Především ke Klausovi (který ještě jako ministr financí ponížil soudruhy ekonomické novináře, protože jejich povědomí o ekonomice nedosahovalo ani úrovně páté třídy, a ponížení se neodpouští), dále k ODS (protože prosazuje něco jiného, než komunismus bez komunistů), a obecně k "nepřející" společnosti, protože oni přece mají NÁROK, aby jim někdo platil umění, politologectví, režisérství, internacionálství .....a doplň dle potřeby ( bezedné kapsy)

Jackson 8.7.2009 18:41

Re: nekompetentní rada

Tak tak! Je to parta "bojovníků" proti KSČ! Ale jak bojovali, ví Bůh!

jj 8.7.2009 17:41

Když se tam podepsala Fischerová a Kraus,

tak je jasné,že se jedná o Havlovinu.Bojí se,že ztratí vliv na veřejnost.

Tomáš 8.7.2009 17:37

Ani tam nemuseli psát jména...

Jako obvykle, zase ti samí nám předvádějí, jak funguje "občanská společnost". Lidi, které nikdo nevolil a ničím nepověřil kafrají do toho, do čeho jim vůbec nic není. Českou televizi je nutné zprivatizovat a bude pokoj.

kampelicka 8.7.2009 17:46

Re: Ani tam nemuseli psát jména...

Na trech kanalech servis stejne US agentury .. To neni spatnee ...

Josef 8.7.2009 17:57

Re: Ani tam nemuseli psát jména...

Jo a bude nás tady zase masírovat nějaký další darebák Železný. A lidi vašeho typu tu budou ještě víc zasmrazovat.

Tomáš 8.7.2009 18:04

Re: Ani tam nemuseli psát jména...

No prosím, nechť tedy zůstane ČT veřejnoprávní, ale placena je z darů, grantů a dotací (soukromých) jako jiné veřejnoprávní televize ve vyspělých zemích (např. v USA), popř. i u nás (TV Noe). Absolutně nevidím jeden jediný důvod, proč by tu měla být vybírána televizní daň z hlavy ve prospěch lidí uvedených na seznamu u tohoto článku.


Jednoduchý trik. Vědci našli nejlepší způsob, jak si získat přátelství kočky

Prémium, kočka, jak vytvořit vztah | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Majitelé koček dobře vědí, jak je s nimi někdy těžké pořízení. Umí dělat naschvály, jsou tvrdohlavé nebo nás prostě...

TEST olejů: nejhorší je kokosový, zdravější je i sádlo

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Na smažení a fritování, do salátů, omáček i dresinků... Do velkého srovnání olejů a tuků jsme vybrali dvacet výrobků....

Život s Ester. Není úplně málo komplikovaná, přiznává trenér Bank

Trenér Tomáš Bank má velký podíl na lyžařských úspěších Ester Ledecké. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Je to už pět let, co od svého bratra Ondřeje přesedlal jako trenér k Ester Ledecké. Dovedl ji k olympijskému zlatu v...