16. října 2013 16:09, aktualizováno  17:27 Lidovky.cz > Byznys > Média

Johnův pořad Bez cenzury na Barrandově dočasně končí

Radek John | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Radek John | foto: Tomáš Hájek, Lidové noviny

PRAHA Publicistický pořad Bez cenzury bývalého poslance za Věci veřejné Radka Johna na Barrandově dočasně končí. Ustoupí živě vysílaným debatám Témata týdne.

Tento a příští týden je ještě investigativní pořad Bez cenzury zařazen do programu televize Barrandov. Vysílal se poslední dobou každý čtvrtek od 20.50. V předběžném programu na 31. října a 7. listopadu se ale už neobjevuje. Nahradil ho pořad Témata týdne. Na změnu upozornil server mediar.cz.

ČTĚTE TAKÉ:

"Publicistický pořad TV Barrandov Bez cenzury na čas ustoupí živě vysílaným debatám Témata týdne, které se osvědčily a budou proto pokračovat i po volbách," řekla pro server Lidovky.cz mluvčí televize Barrandov Petra Hrušová.

Pořad Bez cenzury se má podle ní na obrazovky v nejbližší době vrátit i s moderátorem Radkem Johnem v inovované podobě. O jaké změny půjde ale Hrušová neprozradila.

Johnův pořad Bez cenzury se na Barrandově začal vysílat 5. března tohoto roku. Původně začínal s hodinovou stopáží. Po výrazné redukci týmu se ale délka snížila o polovinu a byl přesunut do méně exkluzivního vysílacího času.

jzlJakub Zelenka

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na Lidovky.cz