Čtvrtek 9. dubna 2020svátek má Dušan 21 °C skoro jasno Předplatné LN
Lidovky.cz > Byznys > Média

Jolana Voldánová se vrátí na obrazovky, chystá se moderovat charitu

Voldánová se znovu objeví na obrazovce, bude moderovat charitu. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Voldánová se znovu objeví na obrazovce, bude moderovat charitu. | foto: MAFRA - Lenka Hatašová

PRAHA Bývalá moderátorka České televize Jolana Voldánová se znovu objeví na televizní obrazovce. V sobotu 19. dubna bude v ČT uvádět přímý přenos charitativního projektu Pomozte dětem. V rámci zábavního večera kromě ní vystoupí i řada známých osobností, které prošly uplynulými ročníky soutěže StarDance, oznámila dnes Česká televize.

Bývalá moderátorka České televize Jolana Voldánová se znovu objeví na televizní obrazovce. V sobotu 19. dubna bude v ČT uvádět přímý přenos charitativního projektu Pomozte dětem. V rámci zábavního večera kromě ní vystoupí i řada známých osobností, které prošly uplynulými ročníky soutěže StarDance, oznámila dnes Česká televize.

Voldánová se loni po 18 letech rozhodla odejít z pozice moderátorky hlavní zpravodajské relace veřejnoprávní televize Události. V současnosti působí jako moderátorka Českého rozhlasu Dvojka v pořadu Je jaká je a Pardubice, kde má pořad Rande s Jolanou. Kromě toho se věnuje i uvádění nejrůznějších společenských akcí.

"Je mi ctí a potěšením moderovat přímý přenos Pomozte dětem. Moderovat něco, co má skutečný smysl a co okamžitě a cíleně pomůže," uvedla Voldánová, která se na obrazovku vrací po několikaměsíční pauze a jež se prvního ročníku soutěže StarDance sama zúčastnila.

ČTĚTE TAKÉ

Tvářemi letošního ročníku projektu Pomozte dětem se stanou osobnosti, které v uplynulých šesti letech prošly touto taneční soutěží. "Každé hvězdě ve StarDance pomáhal někdo k tomu, aby se naučila tančit, nebo v životě k tomu, aby se prosadila tam, kde je nyní. Tento večer naopak pomůžou tito lidé svou přítomností a svým úsilím potřebným dětem," shrnuje myšlenku pořadu s hvězdami StarDance manažer vývoje Jan Potměšil.

Pomozte dětem je dlouhodobý charitativní projekt České televize a Nadace rozvoje občanské společnosti spojený s celonárodní veřejnou sbírkou zaměřenou na pomoc ohroženým a znevýhodněným dětem. Za 15 let fungování se podařilo zatím rozdělit 189,605.164 Kč, podpořeno bylo 1304 projektů a v celkovém součtu pomohl projekt Pomozte dětem více než 180 tisícům dětí.

,
Premium

Luxusní auta a vily. Pohádkový život utnula mladíkům až policie

Domy a byty podvodníků ze společnosti J.O. Investment s. r. o. (na snímku je... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Jakubovi O. bylo dvacet let, když založil firmu J.O. Investment a začal podnikat. Po třech letech jezdil v kabrioletu...

Premium

Lhaní se dá naučit. Emoce se však obelhat nedají, radí kriminální psycholog

Slovenský kriminální psycholog Ondrej Kubík | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Naproti vám sedí podezřelý. Říká pravdu, nebo lže? Kriminální psycholog Ondrej Kubík ví, jak u výslechu přečíst mysl...

Premium

Dojemná záchrana? Nikoliv. MF DNES odhalila síť černého byznysu se psy

Psi z množírny z útulku. V bezpečí. Fenky Rózu a Mašličku MF DNES předala do... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Líbivá záchrana psů z nevhodných podmínek je skvělý byznys. Na jeho financování se podílí česká i německá veřejnost....

OVĚŘENO: Jak nám chutnaly toustís od Penamu?
OVĚŘENO: Jak nám chutnaly toustís od Penamu?

Dvacet testerek z řad čtenářek eMimina mělo možnost ochutnat jedinečné toustís od Penamu. Jak jim chutnaly, co si z nich připravily a jak je celkově zhodnotily?