Pátek 16. dubna 2021svátek má Irena 5 °C déšť se sněhem Předplatné LN
Lidovky.cz > Byznys > Média

Jolana Voldánová se vrátí na obrazovky, chystá se moderovat charitu

Voldánová se znovu objeví na obrazovce, bude moderovat charitu. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Voldánová se znovu objeví na obrazovce, bude moderovat charitu. | foto: MAFRA - Lenka Hatašová

PRAHA Bývalá moderátorka České televize Jolana Voldánová se znovu objeví na televizní obrazovce. V sobotu 19. dubna bude v ČT uvádět přímý přenos charitativního projektu Pomozte dětem. V rámci zábavního večera kromě ní vystoupí i řada známých osobností, které prošly uplynulými ročníky soutěže StarDance, oznámila dnes Česká televize.

Bývalá moderátorka České televize Jolana Voldánová se znovu objeví na televizní obrazovce. V sobotu 19. dubna bude v ČT uvádět přímý přenos charitativního projektu Pomozte dětem. V rámci zábavního večera kromě ní vystoupí i řada známých osobností, které prošly uplynulými ročníky soutěže StarDance, oznámila dnes Česká televize.

Voldánová se loni po 18 letech rozhodla odejít z pozice moderátorky hlavní zpravodajské relace veřejnoprávní televize Události. V současnosti působí jako moderátorka Českého rozhlasu Dvojka v pořadu Je jaká je a Pardubice, kde má pořad Rande s Jolanou. Kromě toho se věnuje i uvádění nejrůznějších společenských akcí.

"Je mi ctí a potěšením moderovat přímý přenos Pomozte dětem. Moderovat něco, co má skutečný smysl a co okamžitě a cíleně pomůže," uvedla Voldánová, která se na obrazovku vrací po několikaměsíční pauze a jež se prvního ročníku soutěže StarDance sama zúčastnila.

ČTĚTE TAKÉ

Tvářemi letošního ročníku projektu Pomozte dětem se stanou osobnosti, které v uplynulých šesti letech prošly touto taneční soutěží. "Každé hvězdě ve StarDance pomáhal někdo k tomu, aby se naučila tančit, nebo v životě k tomu, aby se prosadila tam, kde je nyní. Tento večer naopak pomůžou tito lidé svou přítomností a svým úsilím potřebným dětem," shrnuje myšlenku pořadu s hvězdami StarDance manažer vývoje Jan Potměšil.

Pomozte dětem je dlouhodobý charitativní projekt České televize a Nadace rozvoje občanské společnosti spojený s celonárodní veřejnou sbírkou zaměřenou na pomoc ohroženým a znevýhodněným dětem. Za 15 let fungování se podařilo zatím rozdělit 189,605.164 Kč, podpořeno bylo 1304 projektů a v celkovém součtu pomohl projekt Pomozte dětem více než 180 tisícům dětí.

,

Dvaadvacet znaků, že s tímhle mužem vás místo pohádky čeká jen utrpení

Jedovaté vztahy | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Některé ženy jako by se zhlédly v popelce. Věří, že oříšky přinášejí prince. Jenže nakonec jsou z nich spíš veverky –...

Inflace požírá uložené peníze. Kam s nimi, aby jich zmizelo co nejméně?

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Naspořili jste 200 000 korun, uložili je na účet, těšili se na úroky a po roce zjistili, že jste zbohatli o celých 340...

Biolog Zrzavý: Covid se postará, abychom umírali i na něco jiného než rakovinu

Evoluční biolog prof. Jan Zrzavý | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Podle amerického psychologa a genetika Roberta Plomina mají zděděné geny daleko větší význam při utváření naší...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!