30. dubna 2013 15:50 Lidovky.cz > Byznys > Média

Lidovky.cz v novém: moderní verze pro chytré telefony a archiv článků

Nová mobilní verze serveru Lidovky.cz pro chytré telefony. Jak se vám líbí?  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Nová mobilní verze serveru Lidovky.cz pro chytré telefony. Jak se vám líbí? | foto: Lidovky.cz

Máte-li chytrý telefon, nově nyní můžete informace na serveru Lidovky.cz sledovat v moderní, odlehčené verzi. Snadněji se ovládají fotogalerie, váš telefon si poradí i s videoreportážemi.

Nová mobilní verze umožňuje prohlížení zpráv na telefonech s operačním systémem Android, iOS či Windows Phone 7,5. dvojím způsobem: buď v pořadí, které určuje redakce a které je vidět v plné verzi webu. Anebo si v horní liště kliknete na symbol šipky s číslicí 24 a články se vám seřadí podle toho, jak byly publikovány. Neunikne vám tak žádná zpráva, kterou jsme během dne vydali. Nově navíc můžete procházet zprávy, aniž byste se museli vracet na hlavní stránku.

Jak na to?

Samozřejmostí je i prohlížení webu podle rubrik. Jejich seznam naleznete opět v horní liště pod symbolem složeném z tří vodorovných čar.

Pokud vás přesto nová verze nepřesvědčí, nadále zůstává dostupná i úprava pro starší telefony na adrese m.lidovky.cz. V případě, že se i na chytrém telefonu zobrazuje starší verze nebo plný web, přejděte k patičce stránky, kde naleznete odkaz "Smartphone verze", kterým si web přepnete na nový vzhled.

Den po dni od roku 2007

Není to jediná novinka na serveru Lidovky.cz. Zajímá vás, o čem se psalo v jednotlivé dny v posledních pěti letech? Lidovky.cz spustily archiv článků, který texty řadí podle času. Den po dni od roku 2007. 

Prohlédněte si ZDE.

Dokumenty všem!

Stále se rovněž rozrůstá digitální knihovna rozsudků, auditů a úředních rozhodnutí. Sbírka autentických listin, která minulý týden získala čestné uznání v soutěži Novinářská cena 2012, má nyní více než padesát položek. Naposledy jsme kupříkladu zveřejnili rozsudek nad tykadlovým malířem Romanem Smetanou a obžalobu Karla Randáka, který míří k soudu kvůli úniku výplatní pásky pobočnice premiéra Jany Nagyové. Zařadili se tak k odtajněnému rozsudku nad kmotrem Alexandrem Novákem, exposlancem Petrem Wolfem či k dokumentům ke kauze Davida Ratha.

Prolistujte si ZDE.

Nic není dokonalé...

I když jsme se snažili vychytat všechny mouchy, tušíme, že naši laskaví čtenáři ještě nějaké naleznou. Prosím dejte nám o nich vědět na e-mail internet@lidovky.cz anebo na twitterový či facebookový účet.

Během května budou spuštěny i registrace pomocí SMS a přidávání příspěvků do diskuse, kterou lze zatím jen pročítat.

Externí obrázek

Jak se vám líbí nová verze mobilních Lidovek?


Lidovky.cz
Premium

Sedí s drahými mobily, dětem kupujeme kartáčky my, říká režisérka Výměny

Jana Rezková | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Kreativní producentka a režisérka Jana Rezková natáčí už patnáct let úspěšnou reality show Výměna manželek. Navštívila...

Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Renomovaný výživový poradce Petr Fořt | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Ztracenou vášeň nastartuje nevěra, vyvolává ohrožení, míní sexuoložka

nevěra - ilustrační foto | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Jste s partnerem už pár let, ale jen matně si vzpomínáte na dobu, kdy jste se sebe navzájem nemohli dočkat a hořeli...

TIP PRO MAMINKY: Jak si usnadnit cestování s miminkem
TIP PRO MAMINKY: Jak si usnadnit cestování s miminkem

Advent a Vánoce se kvapem blíží a vás možná letos čekají návštěvy rodiny s malým miminkem. Změna prostředí však může být pro malého človíčka náročná. Pojďte se podívat, jak mu ji usnadnit.