14. května 2019 18:49 Lidovky.cz > Byznys > Média

Lidovým novinám stoupla čtenost. MAFRA potvrdila pozici na tiskovém trhu

Lidové noviny a magazín Pátek. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Lidové noviny a magazín Pátek. | foto: Archiv LN

PRAHA Z aktuálních výsledků národního výzkumu čtenosti Media projekt vyplývá, že čtenost Lidových novin roste. Nejstarší deník v Česku v průměru osloví 209 tisíc čtenářů na vydání.

Z aktuálních výsledků národního výzkumu čtenosti Media projekt vyplývá, že mediální skupina MAFRA potvrdila svoji vedoucí pozici na tiskovém trhu. S počtem 3,6 milionu čtenářů na vydání, které pravidelně osloví prostřednictvím svých tiskových titulů, nadále zůstává největším multimediálním domem na českém trhu.

Celková čtenost titulů MAFRA je pak 5,2 milionu, což představuje 59 procent populace v ČR ve věku 12 až 79 let.

Rekord zaznamenal podle výsledků Media Projektu časopis TÉMA skupiny MAFRA a potvrdil tak svoji silnou pozici v kategorii celostátních zpravodajských týdeníků. S počtem 181 tisíc čtenářů na vydání dosáhl týdeník nejlepšího výsledku ve své čtyřleté historii. Skupina MAFRA navíc po akvizici vydavatelství Bauer Media významně rozšířila své produktové portfolio zejména v oblasti kvalitních lifestylových časopisů, titulů pro ženy a dalších segmentů.

Lidovky.cz

NÁZORY: Jaké léky pro děti vzít na dovolenou?
NÁZORY: Jaké léky pro děti vzít na dovolenou?

Jaké léky s sebou berete na dovolenou pro děti?