9. února 2015 7:00 Lidovky.cz > Byznys > Média

LN: Chyba justice nahrála Machovi, chce po státu desítky milionů

Petr Mach, český podnikatel a bývalý majitel fotbalové Sparty | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Petr Mach, český podnikatel a bývalý majitel fotbalové Sparty | foto: Foto: Mafra – David Neff

PRAHA Začíná se z toho stávat temný folklor. Česká republika totiž podobně jako v případech švýcarských kont Romana Janouška nebo Mostecké uhelné společnosti (MUS) zablokovala další vyšetřování v alpské zemi.

Tuzemská justice se dopustila chyby, který ji – respektive stát – může stát „pokutu“ ve výši několika desítek milionů korun. Jde o případ vyšetřování vytunelovaných kont podnikatele a bývalého majitele Sparty Petra Macha v bankách UBS a Credit Suisse.

Dále v pondělních LN najdete:

  • Česká vláda ignorovala debatu světových lídrů - Jsou to jen tři hodiny autem z Prahy, přesto na víkendovou bezpečnostní konferenci do Mnichova nedorazil žádný zástupce koaličního kabinetu.
  • Bombardování Prahy - Krutý omyl z roku 1945. Další díl seriálu LN (Ne)známá minulost.
  • Roztátá zmrzlina ve Stavovském - Vladimír Morávek pojal Mozartovu Kouzelnou flétnu po svém. Jeho postavy se chaoticky zjevují na scéně a divák nechápe proč.
Lidové noviny

Jak vypadá sex po narození dětí? Realita je krutá, přiznávají rodiče
Jak vypadá sex po narození dětí? Realita je krutá, přiznávají rodiče

Je mi 20, jemu bude 30. Tvrdí ze ja mám sex na prvním místě, ale on už ne.. je pravda ze změnil práci. Je ridic. Predtim ale dělal náročnější práci a sex ještě byl několikrát týdne. Teď stěží jendou a to ještě on si nevzpomene ani měsíc…