31. března 2015 7:17 Lidovky.cz > Byznys > Média

LN: Tajné služby vyzpovídají zachráněné Češky

Hana Humpálová a Antonie Chrástecká byly po dvou letech propuštěné ze zajetí | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Hana Humpálová a Antonie Chrástecká byly po dvou letech propuštěné ze zajetí | foto: Anadolu Ajansi

To nejtěžší mají Hana Humpálová a Antonie Chrástecká už za sebou. Dívky unesené před dvěma lety v jihozápadní pákistánské provincii Balúčistán jsou zpět v Česku a se svými rodinami. Ty včera ve společném prohlášení potvrdily, že jsou obě v pořádku a že teď potřebují hlavně klid.

Co přesně se tehdy v březnu stalo, kde všude byly obě mladé ženy vězněny a především jak ony dva roky v zajetí prožily, zůstane pravděpodobně veřejnosti skryto, pokud o tom nebudou chtít samy promluvit. Jednu výjimku však možná učiní. Jejich zážitky z únosu a to, jak se dostaly na svobodu, zajímají tajné služby.

Dále v úterních LN najdete:

Lufthansu může neštěstí stát miliardy - Pozůstalí cestujících z airbusu, který před několika dny pilot pravděpodobně úmyslně navedl do skal, mají alespoň malou útěchu. Vzhledem k okolnostem zřícení by mohli od německé Lufthansy dostat rekordní odškodné.

Nehoda mu vzala pilotovi F1 nohy. Ne vítězství - Alex Zanardi v seriálu LN Pohnuté osudy

Nebojte se jeslí - Jejich škodlivost je mýtus. Naopak pro mnohé děti mohou být přínosné.

Lidové noviny

Jak vypadá sex po narození dětí? Realita je krutá, přiznávají rodiče
Jak vypadá sex po narození dětí? Realita je krutá, přiznávají rodiče

Je mi 20, jemu bude 30. Tvrdí ze ja mám sex na prvním místě, ale on už ne.. je pravda ze změnil práci. Je ridic. Predtim ale dělal náročnější práci a sex ještě byl několikrát týdne. Teď stěží jendou a to ještě on si nevzpomene ani měsíc…