31. července 2018 19:02 Lidovky.cz > Byznys > Média

Mafra sjednotí své videoportály pod značkou iDnes, nově zavede iDnes Kino

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
  • 0Diskuse
Anděl media centrum | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Anděl media centrum | foto: MAFRA

Praha Značka iDnes od 1. srpna 2018 zastřeší veškeré videoplatformy mediální skupiny Mafra. Hraná tvorba bude uváděna pod novou značkou iDnes Kino. Videoportál Playtvak.cz, který dosud produkoval a vysílal úspěšné seriály jako Single Lady, Single Man, Vesničan a řadu dalších pořadů, se stane produkční organizací. Pro iDnes Kino bude vyrábět videoobsah a zároveň dále rozvíjet produkci v oblasti seriálové tvorby. Mafra o změnách informovala v úterý v tiskové zprávě.

Zpravodajské pořady a publicistické i zábavné formáty současné platformy Playtvak.cz postupně rozšíří obsah videoportálu iDnes.tv, který vytváří tým pod vedením Naděždy Petrové, šéfredaktorky iDnes.cz.

„Kvalitní zpravodajský i zábavný videoobsah patří mezi naše dlouhodobé strategické cíle. Značka iDnes byla v tomto směru průkopníkem a je úspěšná i v rostoucím konkurenčním prostředí. Věřím, že inovace v podobě iDnes Kino tento úspěch dále posílí a projekt si rychle najde své příznivce,“ řekl předseda představenstva společnosti Mafra Štěpán Košík.

Zavedením značky iDnes Kino mediální skupina Mafra dále podpoří spolupráci své videotvorby. Produkční organizace Playtvak.cz bude pokračovat v produkci seriálů a dle slov Vladimíra Mužíka, ředitele videoobsahu společnosti Mafra, zaměří svoji pozornost také na zajímavé příležitosti v oblasti filmové tvorby.

Lidovky.cz
  • 0Diskuse
Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové
Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem řady kampaní a přednášek je především poukázat na to, že rakovina prsu může postihnout každou ženu bez ohledu na věk. Včasné nalezení nádoru značně zvyšuje šanci uzdravení.