Pátek 18. září 2020svátek má Kryštof 19 °C jasno Předplatné LN
Lidovky.cz > Byznys > Média

Magazín Esprit LN v aplikaci pro mobilní telefony. Stáhněte si ji

LN Esprit v aplikaci | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy LN Esprit v aplikaci | foto: Lidové noviny

PRAHA Nedílná součást Lidových novin - stylový měsíčník Esprit LN má svou aplikaci pro mobilní zařízení. Čtenáři, sledující současné trendy, tak mají jedinečnou možnost kdykoliv otevřít magazín ve svém iPadu nebo iPhonu a listovat jako v reálném časopise.

Rozšířené vydání stylového měsíčníku Esprit LN v aplikaci pro mobilní zařízení využívá všech možností, které tato technika umožňuje. Například v aktuálním vydání - samostatně prodejném speciálu Esprit LN Architektura najdete ke kompletnímu tištěnému vydání přidanou fotogalerii Antonína Kratochvíla z jeho reportáže z nové Ostravy.

Více fotografií naleznete také u mladých českých architektonických ateliérů, u článku o pražském Karlíně po povodních či u reportáže z Koldomu v Litvínově, významné stavby reálného socialismu. Mimo to několik původních profilových rozhovorů, například se spoluzakladatelem SIALU Miroslavem Masákem (galerie rozšířena o další tvorbu studia SIAL), aktuálním nositelem Grand Prix Obce architektů Patrikem Hoffmanem či Alexem Washburnem, hlavním urbanistou města New York.

Hlavní materiál čísla, 50 nejvýznamnějších českých staveb od roku 1989, je v elektronické verzi doplněn aktuální interaktivní mapkou, kde tyto stavby najdete. Zkuste si ho ZDE.

 Magazín Esprit LN vychází od června roku 2009 každou první středu v měsíci jako bezplatná příloha deníku Lidové noviny. Na originálním formátu přináší inspirace při nákupech, cestování, gastronomii a v dalších oblastech aktivního života.

Prostřednictvím pravidelných rubrik seznamuje čtenáře se zajímavými osobnostmi architektury, designu, byznysu a umění. Texty jsou doplněný atraktivními fotografiemi. Mimo tento vkládaný měsíčník vydávají LN pod hlavičkou Esprit také samostatně prodejné speciály, věnující se filmu či architektuře.

Biolog Komárek: Jsme účastníky největšího sociologického experimentu všech dob

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Měsíce trvající pandemie nám převrátila životy naruby. Známý biolog, filozof a autor dvou desítek odborných knih a tří...

Brzy dospěju do bodu, kdy si účet na Facebooku zruším, říká Lucie Výborná

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium „Je to hra. Hra, která by měla být přínosná, užitečná, inspirativní,“ říká o své práci moderátorka Českého rozhlasu...

Proč koronavirus už téměř nezabíjí. Vytratí se, nebo se vrátí ještě silnější?

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Koronavirus je záhadný. Nečitelný. I když ho zkoumají ti nejchytřejší lidé, pořád o něm víme málo. Chová se jinak. Je...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!