Pátek 6. prosince 2019svátek má Mikuláš -4 °C polojasno Předplatné LN

Diskuse k článku: Mediální expert odmítl Nečasovu kritiku České televize

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 6
  • Poslední: 25.7.2010 21:39
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Linhart 25.7.2010 21:39

Dekomunizace ČT

Do ní to nebude lepší, a proto jako vždycky :

Už jsem si naivně myslel že ve veřejnoprávní ČT začíná dekomunizace, že otec všeho sportu, genius veškerého vědění a inteligence, Ottto, je konečně odejit, a Janeček s ostatními komanči ho bude brzo následovat. Místo toho byl OČ vykopnut někam "výš", kde se může plně rozvinout, protože na spolustraníky ví taková svinstva, že se nemůžou propustit. Povoláním do funkce v ČT, Radana Dolejše, vzhledem k jeho známému zveřejněnému dílu, povede k ještě větší lidově komunistické řachačce. Nemá už na svědomí "Na kus řeči se zvířaty" s10ti Aťkama ?

Za koncesionářské poplatky kradete soukrom. TV béčkové srajlery, na "Jiném prostoru" běží reklama, "Počítáte s dětmi" mezi Sexem ve městě a Kaliforňanem, pro stárnoucí komunisty dýdžejujete pokleslé estrády, Hotel Insomnia je Ándrgrant, společnosti, která díky nějaké aréně (tunelu) neplatí sportu slíbené peníze a podporuje ožebračování blbů, kteří sází, několikrát za den vysíláte reklamu na bezpracné zisky, každou chvílku zní Minimum Invence, atp..

Jen ta slečna Vytisková se povedla.

Zatím poplatky platíme. Zamyslete se nad sebou.

M. Honzek 24.7.2010 18:38

Péťa Tichošlápek

začíná být, stejně jako Tuneldědek, odborník na všechno.

R. Hledík 23.7.2010 21:39

Samozřejmě

že ČT je zaplevelená stovkami úřednic, o nichž ani spolupracovníci nevědí- co mají vlastně na práci. Mistr šéf slibuje ob--rok zeštíhlení, což se mu nejenže nedaří, ale počty se průběžně zvyšují. Při tom nikdo nekontroluje, že některým moderátorům, nebo --rkám, není dobře rozumět,např.  paní Borhyová mluví s horkým bramborem v ústech. A ten mladík absolvoval asi český jazyk v Kirgízii, jeho široké ruské L, znělé ž-š-č je toho dokladem, a nic, je jich tam málo??

J. Linhart 25.7.2010 20:54

Re: Samozřejmě, paní Borhyová je schovaná na Nově před Janeč

kem.

J. Farmačka 23.7.2010 19:39

Nečas začíná machrovat. Už je jako Paroubek

Také rozumí úplně všemu, ačkoliv je premiérem z leknutí a pár dní. Co ještě lze od něho očekávat? Nechápe, že lidé, kteří se mohou vyjadřovat k závažným problémům, nejsou zašití v politice. Začíná se stejnou rétorikou, jakou předváděli Topolánek či Paroubek. Nejhorší jsou mistři světa, kteří nikdy nic nedokázali. Za cenu vážného poškození zájmů občanů vzal do vlády polovinu členské základny VV. Jak je vidět, nevyzná se ani v politice.

J. Linhart 25.7.2010 21:06

Re:118+2(koupí(l))

Že by bezmocně frustrované dupání nožičkou, že se mě nezeptali na radu ? Nechtějí si se mnou hrát.  Není pán komunista, socialista, křesťanský, rudozelený ekoterorista ? S těmi všemi demokracie naštěstí docela zametla.

Je zcela jedno, že Český slota nemá guly. Je zcela jedno, kdo za koho kde sedí. Když to nepodělají, mají poprvé od roku 1948 šanci něco udělat s tím chlívem.

Premium

Sprcha pro osm lidí: jak to vypadalo na Epsteinově ranči na dělání dětí

Ranč Zorro pedofilního milionáře Jeffreyho Epsteina v poušti v Novém Mexiku,... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Kdyby zdi mohly mluvit. Přinášíme exkluzivně snímky přepychového ranče, kam americký finančník Jeffrey Epstein svážel...

Premium

Je sexting nevinná hra nebo nevěra? Pánové jsou tolerantnější než dámy

Sexting | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Generace našich rodičů tohle řešit nemusela. Měli poměrně jasno a věděli, co je a není zahýbání. Moderní technologie...

Premium

Den, kdy přepadli Mekku. V roce 1979 se zrodil moderní islámský středověk

Členové saudských speciálních sil během zásahu ve Velké mešitě v Mekce. (1979) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Před 40 lety se stalo „11. září“ islámu. Aby saúdský král mohl pobít ozbrojence okupující posvátnou mešitu v Mekce,...