Úterý 28. ledna 2020svátek má Otýlie 6 °C dešťové přeháňky Předplatné LN
Lidovky.cz > Byznys > Média

Nepohodlná Dara Rolins. Nebude moderovat Českého slavíka

Dara Rolins. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Dara Rolins. | foto: Lidové noviny

PRAHA Předávací ceremoniál ankety populárních zpěváků Český slavík bude místo původně ohlášené zpěvačky Dary Rolins z rozhodnutí televize Nova moderovat Libor Bouček. Řekl to Jaroslav Těšínský z pořádající agentury Musica Bohemica. Důvod, proč byla zpěvačka odvolána, neupřesnil. "Jde to naprosto mimo nás, problém vznikl mezi televizí Nova a Darou," uvedl.

"Libor Bouček původně s Darou psal scénář, takže nenaskakuje do rozjetého vlaku, ale byl u přípravy od samého začátku," podotkl Těšínský.

Ceremoniál se odehraje 27. listopadu ve Státní opeře Praha a Nova jej odvysílá v přímém přenosu. Na scéně vystoupí například Ewa Farna, Petr Kolář, Anna K., Xindl X či kapely Olympic a Chinaski.

Rolins porušila důvěru
"Nemáme sebemenší důvod poskytovat tvářím konkurenčních projektů prostor v obsazení moderátora," řekla mluvčí Novy Michaela Fričová. Podle ní je nutné, aby Nova se svými externími spolupracovníky měla "stabilní partnerskou dohodu založenou na vzájemném profesionálním a korektním vztahu". Čím přesně Rolins důvěru porušila, však Fričová neupřesnila.

Deník Blesk již dříve uvedl, že by Dara Rolins měla být na jaře příštího roku členkou poroty v pořadu X-Factor, jehož vysílání prý chystá konkurenční Prima.

Hlasování do Českého slavíka začalo 6. října. Lidé mohou posílat své hlasy prostřednictvím SMS zpráv a internetu až do půlnoci 21. listopadu. Bližší informace o způsobu hlasování poskytne webová stránka www.ceskyslavikmattoni.cz.

Premium

Nejhorší jsou opilí pasažéři. Letět v Maxu bych se bála, říká blogující letuška

Pražské letiště je jednička. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Být letuškou či stewardem je snem mnoha dětí. Přesně takový dětský sen si splnila Magdaléna Škardová z Brna. Poté, co...

Premium

Opustil ji manžel, mentorka i její hlas. Bojovnice Radůza však tvoří dál

Pražské letiště je jednička. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Významná česká písničkářka Radka Vranková se může pyšnit i jinými úspěchy. Je výbornou spisovatelkou a rovněž matkou....

Premium

Koho čeká láska a koho rozchod. Jaký bude rok 2020 ve vztazích?

Pražské letiště je jednička. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Člověk je společenský tvor a je v životě spokojený podle toho, jak se mu daří ve vztazích s druhými lidmi. Potřebuje...

TEST AUTOSEDAČEK: Které jsou opravdu bezpečné?
TEST AUTOSEDAČEK: Které jsou opravdu bezpečné?

Dvacet autosedaček pro děti různého věku podrobil německý autoklub testu bezpečnosti. Prošly všechny. U některých se ale objevily podstatné nedostatky.