9. září 2019 16:20 Lidovky.cz > Byznys > Média

Nová pravidla diskusí na serveru Lidovky.cz

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy ilustrační snímek | foto: Shutterstock

Vážení čtenáři, minulý týden došlo ke sloučení čtenářských účtů na serverech Lidovky.cz, iDnes.cz a Óčko.tv. Díky tomu mezi nimi budete moci plynule přecházet a zůstanete stále přihlášeni. V rámci sloučení zavádíme od pondělí v diskusích na serveru Lidovky.cz následující změny.

Vstup do diskuse na Lidovky.cz je standardně přidělován automaticky po registraci. Kdykoliv následně může být přístup pozastaven do doby ověření identity uživatele. V prvních 24 hodinách může uživatel vložit maximálně tři diskusní příspěvky. Po uplynutí 24 hodin od registrace lze na Lidovky.cz diskutovat neomezeně.

Patrně největší změnou prochází systém mazání diskusních příspěvků, které jsou v rozporu s pravidly diskuse.

Pokud vám bude smazán příspěvek, dojde k blokaci diskusního profilu - tedy dočasnému či úplnému znemožnění vkládání diskuzních příspěvků - dle následujících pravidel:

1 – 3 smazané příspěvky = blokace profilu na 1 den

4 – 6 smazaných příspěvků = blokace profilu na týden

7 smazaných příspěvků = blokace profilu na měsíc

8 smazaných příspěvků = blokace profilu na 3 měsíce

9 smazaných příspěvků = blokace profilu na 6 měsíců

10 smazaných příspěvků = blokace profilu na rok

Po 10. smazaném příspěvku bude uživateli zablokován diskusní účet

Mezi těchto deset příspěvků se nepočítají příspěvky smazané proto, že jsou mimo téma diskuse. Za smazaný příspěvek se nepovažuje jinak nezávadný příspěvek, který byl odstraněn automaticky jako součást vlákna původního smazaného příspěvku. O reaktivaci účtu můžete požádat kliknutím na tlačítko ve svém účtu. Reaktivace účtu je možná jen jednou. Na žádosti o další reaktivace již nebude brán zřetel.

Aktuální verzi podmínek pro všechny diskuzní servery vydavatelství MAFRA najdete zde.

Lidovky.cz

Po operaci mandlí upadl chlapec do kómatu, začalo trestní řízení
Po operaci mandlí upadl chlapec do kómatu, začalo trestní řízení

Policisté na Královéhradecku zahájili trestní stíhání tří lidí a jedné firmy, kteří údajně nesou odpovědnost za tragédii. Ta se odehrála před dvěma lety, jejímž následkem osmiletý chlapec po operaci mandlí upadl do kómatu.