30. října 2014 7:00 Lidovky.cz > Byznys > Média

NOVA Sport se vrací na kabel. Televize se dohodla s UPC

Mediální společnost CET 21 se dohodla s firmou UPC na opětovném zařazení... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Mediální společnost CET 21 se dohodla s firmou UPC na opětovném zařazení... | foto: Shutterstock

PRAHA Mediální společnost CET 21 se dohodla s firmou UPC na opětovném zařazení stanice Nova Sport do nabídky kabelové televize. Součástí dlouhodobé dohody je také zařazení programů Nova, Nova Cinema a Fanda v rozlišení HD. Firmy to oznámily ve společném prohlášení.

„Těší nás, že jsme se dohodli s největším kabelovým operátorem v České republice na dlouhodobé spolupráci. Díky ní si budou moci zákazníci UPC vychutnat naše programy v té nejvyšší možné kvalitě a zároveň sledovat exkluzivní obsah a atraktivní sportovní události na prémiovém kanálu NOVA Sport,“ uvedl říká Christoph Mainusch, jednatel a generální ředitel skupiny Nova.

NAPSALI JSME:

NOVA Sport bude možné spolu s ostatními prémiovými sportovními programy naladit v rámci balíčku Sport. Ve standardní programové nabídce se ve všech tarifech objeví rovněž Nova, Fanda a Nova Cinema ve vysokém rozlišení. „Dlouhodobě se snažíme udržovat a zvyšovat hodnotu televizních balíčků pro naše zákazníky. Myslím, že především fanouškům kvalitního hokeje, fotbalu nebo MotoGP uděláme touto zprávou radost,“ uvedl generální ředitel UPC Frans Willem de Kloet.

Stanice Nova Sport vypadla z nabídky největší kabelové firmy letos na jaře poté, co se obě strany nemohly dohodnout na vzájemných podmínkách šíření stanic televize Nova. Od nynější dohody obě strany očekávají „dlouhodobou spolupráci, která by měla přinést přidanou hodnotu zákazníkům“.

Lidovky.cz, ČTK
Premium

Výrazný nos, vzdělání sestry. Proto si Gott vybral Ivanu, říká novinářka

Karel mi křtil knížku o Heleně Vondráčkové a můj synovec Jonáš se tam... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Profesní vztah je pojil pětadvacet let, ona ho však osobně poznala už jako holčička. Navzdory všem turbulencím, které...

Premium

Lara Fabian oslaví v Praze narozeniny. Máme exkluzivní přednostní nákup vstupenek

Lara Fabian | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Po dvou letech se 9. června 2020 vrátí do Prahy Lara Fabian. Zpěvačka belgicko-italského původu má k českému publiku...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Moderátorka a hvězda sociálních sítí Nikol Štíbrová. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

TIPY NA PODZIM: Knížky, které vám zpříjemní chladné večery
TIPY NA PODZIM: Knížky, které vám zpříjemní chladné večery

Knížka, deka, čaj... zní to jako klišé, ale pořád jde o jednu z nejlepších trojic, se kterými můžete strávit podzimní večer.