14. října 2019 16:38 Lidovky.cz > Byznys > Média

Novým šéfem zpravodajství Televize Seznam je Pavel Cyprich

Pavel Cyprich. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Pavel Cyprich. | foto: Seznam Zprávy

PRAHA Novým ředitelem televizního zpravodajství Televize Seznam je ode dneška dosavadní reportér Pavel Cyprich. Ve funkci nahradil Filipa Horkého, který z redakce na konci listopadu odchází. Seznam to uvedl na svém blogu. Horký podle médií míří do nově budované stanice CNN Prima News.

Televize Seznam má pod novým vedením nadále přinášet původní nezávislé zpravodajství několikrát denně. Televize Seznam je součástí videoportálu Televizeseznam.cz, který nabízí videoobsah ze všech služeb Seznamu.

Cyprich pracuje v Seznam.cz od roku 2016, kdy nastoupil do redakce Seznam Zprávy. V Televizi Seznam dosud zastával funkci reportéra, moderoval večerní relaci zpravodajství i vlastní pořad Hi-Tech Byznys. Předtím působil tři roky jako reportér ekonomické redakce České televize.

Seznam již minulý týden oznámil, že novým šéfredaktorem redakce Seznam Zprávy se během října stane dosavadní zástupce Jiří Kubík. Nahradí Jakuba Ungera, který je současně ředitelem divize Zpravodajství a rádií.

Seznam.cz je největší českou internetovou firmou. Majitelem je jeho zakladatel Ivo Lukačovič. Ten před časem opustil pozici předsedy představenstva společnosti a věnuje se svým globálním projektům, zejména aplikaci pro předpověď počasí Windy.com. Weby Seznamu měsíčně navštíví kolem osmi milionů lidí. V roce 2018 spustil Seznam.cz vlastní celoplošnou terestricky vysílanou televizní stanici a vstoupil nákupem rádií Expres FM a Classic Praha na rozhlasový trh.

ČTK
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

Prostitutka láká zákazníky za výlohou vykřičeného domu v Dubí u Teplic (2005) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Prof. Vladimír Tesař, zakladatel a přednosta Kliniky nefrologie 1. Lékařské... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Vypadá i funguje jako nová. Jen z ní kvůli několika nesmyslům ani nezískám... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!