19. června 2010 13:39 Lidovky.cz > Byznys > Média

Ozzák končí, Nova možná nebude točit další sérii Comebacku

Martin Dejdar jako Ozzák v seriálu Comeback. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Martin Dejdar jako Ozzák v seriálu Comeback. | foto: tv NovaReprofoto

PRAHA Ve středu odvysílala televize Nova poslední předprázdninový díl oblíbeného sitcomu Comeback. Zatím ale není jasné, jestli se od září budou točit další díly. Mluví se o tom, že pokračování úspěšného seriálu brzdí neshody ve scénáristickém týmu.

Na podzim by se měl na obrazovky vrátit třetí premiérovou řadou, která se právě dotočila.

Podle serveru Týden.cz už nechce na dalších sériích spolupracovat hlavní scénárista Tomáš Baldýnský. Tvůrci ale tvrdí, že se o žádné rozepře nejedná a že jejich rozhodnutí plyne ze vzájemné dohody.

Comeback v nelítostné "bitvě" s Bruntálem

Možnost, že seriál skutečně skončí, tento týden nepřímo potvrdila také Nova. Její marketingová ředitelka Miroslava Nováková pro server řekla, že poslední předprázdninová klapka nemusí být nutně poslední, ale bližší plány o projektu nesdělila.

Seriál Comeback se celkově těší velké divácké popularitě, v hlavním vysílacím čase se na něj pravidelně dívá kolem 1,2 milionu diváků. Nejoblíbenější je postava Ozzáka, kterého ztvárnil Martin Dejdar. Herec deníku Blesk řekl, že doufá, že si scénáristé své rozhodnutí rozmyslí a seriál bude pokračovat. "Byla by škoda, kdyby seriál skončil nadobro," řekl Dejdar.

Lidovky.cz

NÁZORY: Jaké léky pro děti vzít na dovolenou?
NÁZORY: Jaké léky pro děti vzít na dovolenou?

Jaké léky s sebou berete na dovolenou pro děti?