28. října 2017 17:09 Lidovky.cz > Byznys > Média

Chystá se seriál Single Man. Má navázat na úspěch Single Lady s Janou Plodkovou

Z natáčení seriálu Single Man. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Z natáčení seriálu Single Man. | foto: MAFRA

PRAHA Mediální skupina MAFRA spustí v neděli 29. října nový seriál Single Man. Bude mít sedm epizod a hlavního hrdinu Filipa v něm ztvární Marek Taclík. Příběh o čtyřicetiletém nezadaném muži, který hledá pravou lásku, se má nést v podobném duchu jako jeho předchůdce, seriál Single Lady s Janou Plodkovou v hlavní roli.

„Single Man navazuje na úspěch seriálu Single Lady, který jsme odvysílali letos na jaře. Potvrdilo se nám, že krátké seriálové formáty fungují a jejich obliba stále roste. I proto jsme se rozhodli v jejich natáčení pokračovat v dalších sezonách,“ uvedl Vladimír Mužík, ředitel MAFRA TV, pod níž spadá i internetová televize Playtvak.cz.

Kromě Taclíka se v seriálu objeví například Natalia Germani v roli bývalé přítelkyně, na kterou Filip stále nemůže zapomenout, či Eva Decastelo, Hana Vagnerová a Elizaveta Maximová jako ženy, s nimiž hlavní hrdina absolvuje schůzky naslepo.

Marek Taclík jako Filip.
Z natáčení seriálu Single Man.

Režie seriálu Single Man se ujal Vít Karas, který stojí například za seriály Kapitán Exner a Dokonalý svět. Spolu s Dominikem Landsmanem, známým coby autorem Deníku moderního fotra, také napsal scénář.

Red

Advantage Consulting, s.r.o.
SPECIALISTA ELEKTRO – TESTOVÁNÍ S AJ

Advantage Consulting, s.r.o.
Královéhradecký kraj, Pardubický kraj
nabízený plat: 27 000 - 35 000 Kč

Najdete na Lidovky.cz