Úterý 31. března 2020svátek má Kvido 4 °C sněhové přeháňky Předplatné LN
Lidovky.cz > Byznys > Média

Počet uživatelů sociální sítě Keek překročil 45 milionů

Mobilní telefon (ilustrační foto) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Mobilní telefon (ilustrační foto) | foto: Shutterstock

TORONTO Počet uživatelů sociální sítě Keek překročil 45 milionů. Za poslední čtyři měsíce se zaregistrovalo 24 milionů členů. Keek, mobilní sociální síť zaměřená na video, ve čtvrtek oficiálně oznámila, že počet jejích členů překročil 45 milionů. Stala se tak největší mobilní video sociální sítí na světě, ke které se za poslední 4 měsíce připojilo více než 24 milionů nových uživatelů.

Společnost Keek přičítá nedávný rozvoj rychlosti, snadnému ovládání a spolehlivosti služby. Po silném zastoupení ve Spojených státech amerických, Velké Británii a na Středním východě se platforma rychle rozšiřuje po celé Evropě, Africe a Latinské Americe, ale i v Malajsii, Singapuru a dalších asijských regionech.

"Od samého začátku jsme náš produkt zaměřili na komunikaci a sociální interakci versus zábavu," řekl Isaac Raichyk, zakladatel a generální ředitel společnosti Keek. "Nemusíte mít umělecké sklony, abyste si užili s touto službou legraci. Snažíme se vybudovat platformu pro efektivní komunikaci, kterou může využívat každý." Videa (keeky) jsou syrová a spontánní, uživatelé nemusí používat filtry, zastavovat pohyb nebo upravovat obsah, aby ho mohli publikovat. Konečný výsledek je okamžitý, autentický a zachycuje osobní zážitek.

Nová funkce pro přijímání a odesílání zpráv v reálném čase

V posledních čtyřech měsících se Keek stala sociální sítí číslo jedna ve 45 zemích s více než 667 miliony návštěvníků. Za tuto dobu stránky zhlédlo více než 12 miliard lidí, uživatelé zaslali více než 18 milionů videí a více než 2,2 miliardy jich sledovali.

Mezitím se platforma stále rozšiřuje a rozvíjí. Tento měsíc síť Keek spustila novou funkci pro přijímání a odesílání zpráv v reálném čase (instant private messaging), díky níž může až 36 uživatelů ze skupiny v soukromí chatovat pomocí textových zpráv nebo videí.

,
Premium

Španělská nepoučitelnost. Proč zde koronavirus řádí jako v Itálii nebo Číně

Lidé nosí v MHD povinně roušky. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Dlouhé týdny Španělé sledovali, co se děje v Číně, Íránu a Itálii. Ale nepoučili se. Laxní politici opakují stejné...

Premium

INTERAKTIVNÍ GRAF: Porovnejte, jak se koronavirus šíří v různých zemích

Lidé nosí v MHD povinně roušky. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Statistik, jak se šíří pandemie nového koronaviru, existují spousty. Někdy je ale těžké dát různá čísla do kontextu....

Premium

Milostná zápletka mladých lidí. Ústřední dvojice tuší, proč je Slunečná hitem

Lidé nosí v MHD povinně roušky. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

V lednu vstoupil na televizní obrazovky seriál Slunečná a od té chvíle si získal velké množství fanoušků. Nemalou...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!