Pondělí 6. července 2020Den upálení mistra Jana Husa 16 °C dešťové přeháňky Předplatné LN
Lidovky.cz > Byznys > Média

Podzimní překvapení: Nova chystá pořad Vaření s Láďou Hruškou

Program Novy oživí nová relace Vaření s Láďou Hruškou. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Program Novy oživí nová relace Vaření s Láďou Hruškou. | foto: ČTK

PRAHA Dřívější start seriálu Ulice, který se na obrazovkách objeví už 18. srpna, patří k největším novinkám podzimního programu televize Nova. Příznivci seriálů Doktoři z Počátků se stejně jako diváci Ordinace v růžové zahradě 2 dočkají vysílání dvou epizod týdně.

Program počítá i s premiérovou čtvrtou řadou Kriminálky Anděl a novým hudebním pořadem Chart Show. Domácí produkci doplní tuzemské a zahraniční filmy a premiérové seriály. Zástupce médií o tom dnes informoval Christoph Mainusch, jednatel a generální ředitel skupiny Nova.

"Z výsledků první poloviny letošního roku je zřejmé, že diváci oceňují naši vlastní produkci, v čele s Televizními novinami a oblíbenými seriály Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2. Ty budeme divákům i na podzim přinášet ve stejný čas, na který byli doposud zvyklí. U dalšího oblíbeného seriálu Doktoři z Počátků jsme se rozhodli zvýšit počet epizod a pro diváky připravujeme každý týden dva nové díly," uvedl Mainusch.

Nepřehlédněte

Program Novy oživí nová relace Vaření s Láďou Hruškou. Novinky čekají i zpravodajství - moderátorka Markéta Fialová se nově představí nejen v Televizních novinách, ale navíc bude diváky provázet publicistickým pořadem Střepiny. "Doufám, že se jedná o dlouhodobější plány. Byla mi dána důvěra se podílet na již běžícím pořadu Střepiny, chtěli bychom tu vysokou úroveň ještě povznést, zároveň zůstávám v televizních novinách," řekla ČTK Fialová.

Novinky čekají i zpravodajství - moderátorka Markéta Fialová se nově představí...

Páteční večery na TV Nova budou patřit kombinaci českých pohádek a zahraničních filmů, na obrazovkách se objeví například Čertova nevěsta, Kouzla králů nebo Hugo a jeho velký objev.

Soboty nabídnou divákům klasické a premiérové české filmy jako Babovřesky, Donšajni, Příběh kmotra, Kameňák a řada dalších. Na své si přijdou také příznivci kriminálních seriálů, kromě čtvrté řady Kriminálky Anděl jsou pro ně připraveny nové série Mentalisty, Kriminálky Las Vegas a Námořní vyšetřovací služby.

Skupina Nova do vlastní produkce investuje více než v předchozím roce. V postprodukci jsou nové řady Výměny manželek, Policie Modrava a Expozitury, které budou nasazeny v roce 2015. Skupina Nova bude pokračovat v aktivitách na internetu, kde má zpravodajský portál TN.cz, videoportál Nova Plus a videotéku VOYO. Program nabídnou i sesterské kanály Nova Cinema, Fanda, Smíchov a Telka.

  • Nova v pololetí zůstala nejsledovanější televizní skupinou, a to v obou hlavních cílových kategoriích. Druhá příčka patřila stanicím České televize a třetí místo obsadila skupina Prima. Vyplývá to údajů sledovanosti ATO Mediaresearch.
  • V širší cílové skupině diváků starších 15 let Nova obhájila těsné prvenství před Českou televizí. Zatímco komerční televize vykázala podíl 31,78 procenta, u veřejnoprávní ČT to bylo 31,17 procenta diváků. V obou případech šlo o meziroční zlepšení o zhruba procentní bod.
,

Neurolog: Alzheimera a parkinsona může ovlivnit strava. Opatrně s mléčnými výrobky

Ostravský neurolog David Školoudík | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Jako jeden z mála na světě dokáže vyčíst z ultrazvukových snímků riziko Parkinsonovy, Alzheimerovy a dalších chorob....

Virus se mění pod rukama. Přírodní izoláty se tak nechovají, vysvětluje Peková

Molekulární bioložka a genetička Soňa Peková. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Do povědomí širší veřejnosti se molekulární bioložka a viroložka Soňa Peková z laboratoře Tilia dostala pro své neshody...

Vlci útočí. Rodina z Beskyd se bojí o dcery i o turisty

Smečka vlčích mláďat v Javorníkách (7. 8. 2019) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Klidný život rodiny žijící v beskydské obci Hrádek blízko Jablunkova, změnil útok vlků. „Sedmiletá dcera ráda chodí se...

Hledáme 30 testerek: Pojďte s námi otestovat 6 druhů BIO příkrmů!
Hledáme 30 testerek: Pojďte s námi otestovat 6 druhů BIO příkrmů!

Pro 30 z vás jsme si připravili 6 různých druhů příkrmů HiPP v BIO kvalitě. Těšit se můžete na masová i čistě zeleninová jídla.