Středa 5. srpna 2020svátek má Kristián 11 °C polojasno Předplatné LN
Lidovky.cz > Byznys > Média

Pomejeho rychlokurs balení

Iveta Bartošová a Jiří Pomeje | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Iveta Bartošová a Jiří Pomeje | foto: ČTK

Vážení čtenáři, dnes si v našem rychlokursu balení povíme, jak "dostat" kteroukoli dívku či muže, které si zamanete. Při výkladu se opřeme o studium nesčetných skript a materiálů od sexuologů, psychologů, vztahologů a vůbec -ogů všeho druhu.

Vzhledem k tomu, že svá skripta a knihy píší už dlouho a stále to nefunguje ideálně, zaměřme se dnes na doktora profesora vztahologa Jiřího Pomeji Csc (Cena stříbrné cesty, pamatujete ještě na Vegu?).

Pomeje totiž na vlastním případě Blesku vylíčil, jak stoprocentně sbalit vyhlédnutou dívku. Po rozchodu s Ivetou dostal zálusk na operní pěvkyni Andreu Kalivodovou. Ačkoli ji Pomeje dosud neviděly, už nyní odhodlaně tvrdí, že ji milují! A ruku na srdce, to dokáže jen málokdo. S výjimkou jedenáctiletých puberťaček "milujících" třeba Justina Timberlaka, Davida Beckhema či Jůheláky.

Pomeje nejprve všechny ujistily, že nikdy nebyl "na blondýny, ale na tmavovlásky". Iveta tedy byla nonsens, zatímco tmavovlasá Kalivodová je to pravé. Ačkoli Iveta "nevypadala, ale v posteli byla dračice (tady má Pomeje bod minus, není vhodné vzpomínat na bejvalky před potenciální novou partnerkou)", ale Andree "ta vášeň přímo čouhá z očí, ta je pro mě Carmen, živočišná cikánka s překrásným tělem," svěřily se sexuologicko - amatérské Pomeje a předchozí přežblebt si tím aspoň trochu vyžehlily. Poté Pomeje Blesku předsetřely svůj plán: v prosinci totiž Kalivodová bude vystupovat v Karlínském divadle v Polské krvi. "Půjdu tam s advokátem Michalem Vondráčkem (není nad lásku ve třech), ale nepůjdu na to zhurta. Andree dám kytici a budu se ji dvořit," líčí odhodlaně Pomeje.

Tady získávají jednoznačně kladné body. Hlavně ne zhurta, tím méně se pak o tomto cudném plánu vykecávat do bulváru. Dál už Pomejím svítá pouze skvělá budoucnost. Andree Kalivodové chce dohodnout, ať zpívá pop, střihne si duet s Michalem Davidem a Pomeje ji budou dělat manažera. Být ženou, klesám do kolen. Muž se kterým právě žiji, jistě vše pochopí a dobrovolně mě ponechá mému nečekanému štěstí. Ostatně, jak říká klasik: "Jde o to, zdali je to vážná známost. Pokud ne, doufám, že šanci mám." Vy vždy, Vy vždy, Vaše veličenstvo Pomeje I. Kdybyste se náhodou ráčil usmyslet, že jste vlastně na kluky, neváhejte se obrátit na Hromy blesky. Všichni tři autoři se tu o vás serveme jako koně!

U dalších textů z dnešního bulváru je vidět, že si populární páry zřejmě neberou rady Pomejí příliš k srdci. Jakub Prachař se totiž rozešel s Martou Issovou a randí s neznámou blondýnou (Blesk) a Petr Štěpánek jezdí svoji ženu navštěvovat do Bohnic se zřejmě novou partnerkou Zlatou Adamovskou (Aha!). Mimochodem, ani Pomejeho výsadní postavení rádce, experta a vztahologa nemusí trvat věčně. Bývalý partner Adamovské Radek John jistě nebude mít brzy do čeho píchnout a co se týče schopnosti vědět vše nejlépe, s Pomejí si nijak nezadá. Takže Jiří, bacha na Radka!

Neurolog: Alzheimera a parkinsona může ovlivnit strava. Opatrně s mléčnými výrobky

Ostravský neurolog David Školoudík | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Jako jeden z mála na světě dokáže vyčíst z ultrazvukových snímků riziko Parkinsonovy, Alzheimerovy a dalších chorob....

Virus se mění pod rukama. Přírodní izoláty se tak nechovají, vysvětluje Peková

Molekulární bioložka a genetička Soňa Peková. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Do povědomí širší veřejnosti se molekulární bioložka a viroložka Soňa Peková z laboratoře Tilia dostala pro své neshody...

Vlci útočí. Rodina z Beskyd se bojí o dcery i o turisty

Smečka vlčích mláďat v Javorníkách (7. 8. 2019) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Klidný život rodiny žijící v beskydské obci Hrádek blízko Jablunkova, změnil útok vlků. „Sedmiletá dcera ráda chodí se...