21. dubna 2010 15:21 Lidovky.cz > Byznys > Média

Pořad Ano, šéfe! asi skončí. Rád si odpočinu, říká Pohlreich

Zdeněk Pohlreich | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Zdeněk Pohlreich | foto: Hynek GlosLidové noviny

PRAHA Kulinářský pořad televize Prima Ano, šéfe!, na němž Radě pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) vadí používání vulgarismů, na televizních obrazovkách zřejmě po odvysílání již natočené třetí řady projektu skončí.

Šéfkuchaři Zdeňku Pohlreichovi Prima nabídne účinkování v jiném pořadu, zaměřeném rovněž na gastronomii, řekla mluvčí Primy Jana Kocová.

Čtěte také:

"S největší pravděpodobností Ano, šéfe! třetí sérií opravdu skončí. Můžu divákům slíbit, že o svého 'šéfa' určitě nepřijdou. Máme pro Zdeňka Pohlreicha připraven jiný pořad," uvedla Kocová. "V tenhle moment je ale předčasné cokoliv prozrazovat," konstatovala.

Ukončení pořadu potvrdil sám Pohlreich v rozhovoru pro internetový videoserver Stream.cz. "Já si myslím, že v nejlepším se má přestat," uvedl Pohlreich. "Jsem rád, že jsme to dodělali ve zdraví. Docela rád si od toho odpočinu," konstatoval. "Těším se, až se z herecké role přesunu zpátky do toho, co mě baví," dodal v rozhovoru pro videoserver Pohlreich.

Zdeněk Pohlreich

Vysílací rada minulý týden vyzvala Primu, aby zjednala nápravu v případě porušení zákona v pořadu Ano, šéfe!; minulý měsíc v něm podle členů rady zazněly nadávky a vulgarity, což zákon před 22:00 nepřipouští.

"Žádáme ji (Primu), aby přijala taková opatření, aby už vulgarismy a nadávky v těch pořadech nebyly," řekla předsedkyně RRTV Kateřina Kalistová. Prima s dalším postupem čeká, až jí bude doručeno písemné rozhodnutí rady. Podle Kocové televize toto rozhodnutí zatím stále neobdržela.

Lidovky.cz, ČTK

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!